Як усунути запах нових меблів.

Повертаючись додому, більшості людей хочеться занурюватися в атмосферу затишку і комфорту. На жаль, запах нових меблів може створювати не таке приємне враження. Саме тому варто відразу ж позбутися від подібних «ароматів». Зробити це не так вже й складно. Головне - знати, що і куди треба покласти, а також де і чим протерти.
Інструкція
1
Отже, ви купили нові меблі в квартиру. Звичайно, очей і душа радіють, адже інтер'єр став більш гарним, оригінальним і стильним. У більшості випадків люди набувають меблі з ДСП, а адже цей матеріал володіє досить специфічним запахом. Так що багато хто страждає від цього. Не кажучи вже про те, що в ламіноване покриття меблів можуть входити формальдегіди, які негативно позначаються на здоров'ї і самопочутті людини.
2
Для того щоб усунути запах нових меблів, але при цьому уникнути впливу будь-яких засобів для чищення речовин на її поверхню, придбайте спеціальний озонатор. Цей апарат дозволить очистити повітря в квартирі не тільки від неприємних ароматів, але і від шкідливих домішок. На жаль, небагато людей зможуть дозволити собі це пристрій, тому вартість озонатора задоволена висока. Але не впадайте у відчай, адже є простіші варіанти.
3
Зокрема, позбутися неприємного запаху можна за допомогою найрізноманітніших речовин. Так, наприклад, покладіть в різних місцях квартири пакетики з кухонною сіллю, ароматний чай і т.д. Для цих цілей візьміть простий чорний або зелений чай. У більшості випадку ці кошти розкладають на книжкових полицях, у шафах, по кутах тумбочки. Вже через пару днів ви помітите, що запах нових меблів практично зник. Не забувайте час від часу міняти пакетики на нові.
4
Варто звернути вашу увагу на те, що нові меблі не повинна пахнути затхлістю.
5
Це означає, що на складі обшивка дивана, наприклад, чи крісла відволожилася. Звичайно, через якийсь час цей неприємний аромат вивітриться. Однак ви ризикуєте отримати меблі з перекошеним каркасом. Так що не варто чекати місяць або два - просто зателефонуйте продавцю і замініть цю частину інтер'єру нової. Те ж саме стосується занадто сильних запахів від меблів з ДСП. Якщо ніякі ваші дії не допомогли впоратися з ними, значить в поверхні шафи або тумбочки міститься дуже багато хімікатів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BlWHlShtcz4