Як перевірити оригінал Nokia.

Телефони фірми Nokia, як і багато інші мобільні, часто підробляються. Щоб з'ясувати, чи є ваш стільниковий оригінальним, необхідно зробити ряд дій.

Інструкція
1
В першу чергу, порівняйте зовнішній вигляд вашого телефону з офіційним описом. Найчастіше жертвами підробки стають нові моделі, що тільки що вийшли у продаж і не сильно поширені. Будь відміну від офіційного опису буде доказом того, що ваш телефон - підробка. Найбільш простим індикатором, за допомогою якого можна оцінити, чи є ваш телефон підробкою, - це клавіатура. На ній повинні бути присутніми тільки латинська і кириличний алфавіт, без будь-яких ієрогліфів або незрозумілих знаків.
2
Увімкніть телефон та оцініть яскравість, кольоровість дисплея, а також функціональність меню. Найкращим варіантом буде наявність під рукою огляду телефону з детальним описом зовнішнього вигляду та функціоналу. Використовуйте для цього сайт mobile-review.ru.
3
Перевірте внутрішнє меню телефону, а також якість функцій, заявлених в описі. Іконки меню повинні бути достатніми чіткими і реагувати на натискання без будь-яких миготінь або ж зникнень. Неприпустимо присутність чорних квадратів на місці ікон, а також назви на мові, що не є мовою прошивки.
4
Зніміть задню кришку телефону і батарею. Під батареєю ви повинні виявити наклейки з серійним номером телефону, а також наклейки з логотипом організації, що займається стандартизацією та сертифікацією в країні, в якій телефон повинен бути проданий. На Україні це UCRF, в Російській Федерації це РСТ. Всі написи на наклейках повинні бути легко читані, без смазанності і сторонніх символів. На одній з наклейок знаходиться IMEI номер телефону. Запишіть його.
5
Увімкніть телефон і наберіть на клавіатурі * # 06 #. На дисплеї висвітиться серійний IMEI-номер. Порівняйте його з записаним в попередньому кроці, ці написи повинні збігатися.
6
Перейдіть по сайтуwww.nokia.comі знайдіть на ньому телефон гарячої лінії підтримки власників телефонів Nokia Care. Продиктуйте серійний номер телефону та отримайте інформацію пр фактом справжності вашого апарату.