Як написати звіт про проходження практики. висновок в звіті з практики.

Звіт по проходженню практики - це те, з чим стикався і стикається кожен студент. При цьому одні з них пишуть такі папери самі, інші вважають за краще замовляти у фахівців. Хоча, якщо дотримуватися всіх необхідних правил, то написати звіт про проходження практики достатньо просто.
Інструкція
1
Збираючись писати звіт по практиці, пам'ятайте, що він складається з декількох чітко розділених частин. Це вступ, основна частина, висновок (з висновками) і глосарій. У вступі мова повинна йти про те, чому саме в цю організацію пішов студент, наскільки вона відповідає получаемому їм утворенню і про те, наскільки дане підприємство успішно на ринку. Також тут вказуються терміни проходження практики, кількість відпрацьованих студентом годин і в який період для студента і компанії проходила практика.
2
Пишіть основну частину з тією думкою, що вона повинна детально розповісти вашому педагогу, наскільки практика була для вас корисною. Тут вкажіть ту структуру (відділ, підрозділ і т.д.), де ви стажувалися. Докладно опишіть її: скільки людина в ній, які завдання стоять перед ними і наскільки ефективно вона працює в загальному масиві компанії. Також тут вам необхідно описати свій вклад в роботу даної структури. Самі ж оціните і свою продуктивність, і ефективність. Вкажіть в звіті те коло обов'язків, який вам довірили. Причому зробити це досить докладно. І звичайно ж обов'язково варто вказати успіхи, яких ви домоглися (якщо такі були).
3
У висновку пропишіть свої висновки про практику. Наприклад, наскільки правильно стосовно своєї професії ви вибрали організацію, в яку проходили стажування. Також тут ви повинні поділитися своїми висновками з приводу стану даної галузі в цілому і того, в чому можуть допомогти її розвитку нинішні випускники. В деяких випадках студенти можуть описати в заключній частині свого звіту та свої пропозиції щодо оптимізації роботи того підприємства, на якому проводилася практика.
4
В глосарії потрібно дати розшифровку певних термінів, які вживаються в робочому сленгу тієї фірми, де ви стажувалися, і які ви включили в свій звіт. Це необхідно, щоб ваш керівник в навчальному закладі міг зрозуміти про що йде мова в тій чи іншій описуваної вами ситуації.
Творчий звіт надає автору широкий діапазон для фантазій і реалізації своїх сміливих творчих задумок. Творчий звіт припускає, що чим він оригінальніше, тим з більшою ймовірністю він запам'ятається викладачеві.
Інструкція
1
Писати творчий звіт найкраще, підкоряючись своїм почуттям і бажанням. Якщо ви пишіть суто діловий звіт, приводячи статистичні дані, аналізуючи і порівнюючи показники різних років, то, звичайно, в цьому випадку слід дотримуватися офіційного тону в листі, вдаючись до складної термінології і схематичним малюнкам. Головна ж відмінність творчого звіту в тому, що тут ви не закриті рамками строгих правил ділової звітності. Ви можете імпровізувати, знайти свою «родзинку» і писати звіт так, як ніхто до вас не писав і не напише. Наприклад, якщо ви вчитеся в інституті і вже були на практиці, то вам куратор може дати завдання написати творчий звіт про проходження практики. Описуючи в ньому організаційну структуру організації, можна не тільки застосувати стандартну схему управління (директор, керівники, співробітники), але і доповнити її фотографіями людей, відповідних своїм посадам.
2
Чудово виглядає творчий звіт з малюнками автора. Наприклад, ви можете не тільки описати своє робоче місце, але і проілюструвати його, щоб педагог по практиці ясно представив вас за роботою. Зазвичай в стандартних звітах прийнята чорно-біла гамма кольорів, тобто на білому аркуші чорним кольором шрифту друкується текст. У творчому звіті вам слід проявити більшу різноманітність у квітах. Озаглавьте кожну главу новим кольором і нижче опишіть, чому даний розділ звіту асоціюється з цим відтінком кольору.
3
Не менш оригінальним буде звіт, що включає елементи орігамі. Наприклад, до титульного аркушу звіту прикріпіть фігурку, складену з паперу (квітка, птах, книга, ручка, чоловічок і т.д.). Дана фігура символізуватиме той напрямок діяльності компанії, в якій ви мали честь проходити практику.
4
Не бійтеся експериментів, адже вам дали завдання написати не просто звіт, а творчий, а значить, чим цікавіше він буде для сприйняття, тим вищу оцінку ви зможете отримати.