Як повернути віру в бога.

Часом життя перевіряє людини на міцність. Вона дає йому випробування, які, здавалося б, здатні підірвати віру в щоб те не було крім злої долі. Але хмари розсіюються, і стає зрозуміло, що жити без віри важко. Як же знайти її знову?
Інструкція
1
Якщо ви розумієте, що втратили віру, не корите себе. Усвідомте, що ви не один. Природа, спілкування з друзями, та й просто можливість прокидатися кожен день - це вже дуже багато. Вам є за що бути вдячним, нехай навіть в житті не завжди все йде так, як задумано.
2
Поговоріть з друзями, не замикайтеся в собі. Якщо у вас є духівник, поділіться з ним своїми сумнівами, не бійтеся здатися віровідступником. Головне, що ви намагаєтеся розібратися в собі, це і є одна з найважливіших завдань людини.
3
Не дозволяйте душі лінуватися, нехай життєві тяготи на затуляють сонце. Постарайтеся заспокоїтися, духовні переживання забирають багато сил. Намагайтеся відволікатися, більше спілкуватися з природою. Якщо молитви або медитації зараз не для вас, можна звернутися до поезії. За деякими даними, її дія на психіку те саме що молитві.
4
Не нехтуйте музикою. Підберіть класичні твори, які чіпають вас. Спробуйте звернутися до творів Моцарта, Вівальді, Чайковського і Рахманінова. Шедеври світової класики служать розрадою, допомагають заспокоїти розум, зрозуміти, куди рухатися далі.
5
Віра - суто особиста справа. Не дозволяйте нікому нав'язати вам чужі погляди, адже релігійних конфесій існує безліч. Бійтеся представників тоталітарних сект, які нерідко заманюють у свої мережі тих, хто не може знайти життєву опору. Пам'ятайте, що ви самі формуєте своє духовне життя.
6
Творіть добрі справи. Нехай на душі нелегко, але поруч завжди є люди, які потребують вашої допомоги. Кажуть, що Богу неважливо, чи вірите ви в нього, головне, яка ви людина. Вважається, що будь-які випробування йдуть людині на благо, вони загартовують душу. Як би не було важко, вірте, що у вас є дороговказ, яка рано чи пізно виведе вас до світла.