Як пов'язати палантин на пальто.

Пальто - предмет гардероба, набуває не на один сезон. Але носити щодня одну і ту ж річ набридає. Положення можуть виправити хустки, шарфи і палантини. Підбираючи потрібний аксесуар до настрою, ситуації або погоду, можна постійно міняти образи, завжди залишаючись стильною і оригінальною.
Інструкція
1
Ідеальне пальто, на якому буде виглядати будь палантин, зшите з однотонною, гладкою тканини, має невеликий комірець-стійку. Таке пальто - відмінний фон для будь-яких шарфів - тонких і пухнастих, набивних та одноколірних, прикрашених хутром, бахромою або паєтками.
2
Найпростіший варіант носіння палантини - просто накинути його на плечі, дозволивши кінців вільно спадати вниз. Такий спосіб підійде для моделей з малюнком по всій довжині. Якщо ваш шарф прикрашений бахромою або декоративною облямівкою, трохи потягніть його за кінці, щоб вони ефектно струменіли.
3
З тонкого шовкового або бавовняного палантина можна згорнути своєрідний комір-хомут. Свейте з нього нетугой джгут, накиньте на шию і зав'яжіть ззаду, залишивши попереду петлю бажаної довжини. Починайте обвивати вільними кінцями шарфа петлю. Закінчите плетіння на рівні грудей, вільні кінці сховайте в тканини і заколіть декоративної шпилькою або нетяжелой брошкою.
4
Палантин з кашеміру або інший тонкої вовняної тканини може не тільки прикрасити, але і утеплити пальто. Накиньте широкий шарф на плечі, один кінець недбало закиньте на спину, не затягуючи у горла. Другий кінець можна залишити вільним або закинути на інше плече. Розправте складки, ефектно драпіруя тканину. Вовняні моделі не вимагають додаткового кріплення і добре тримаються на пальто.
5
З виїзного палантина можна змоделювати своєрідний головний убір. Накиньте його на голову. Один кінець оберніть навколо особи. Щільність прилягання тканини регулюйте за смаком. Продовжуючи обертати шарф навколо шиї, витягніть нижню частину шарфа на рівні грудей, утворивши напуск. Кінець цієї сторони палантина сховайте, підвернувши біля шиї. Другий кінець залиште вільно спадаючим.
6
І, нарешті, простий, але ефектний спосіб, особливо улюблений француженками. Просто накиньте палантин на шию так, щоб кінці виявилися за спиною. Тонкий шарф можна зав'язати вузлом, важчий залишити вільним. Він може щільно облягати горло або звисати з невеликим напуском. Такий спосіб візуально збільшує груди, особливо якщо підібрати шарф того ж кольору, що й пальто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=udurfYv5oF8
Корисна порада
Якщо драпірування будуть розташовані біля обличчя, зупиніться на палантинах яскравих або світлих тонів. Темні відтінки підкреслять зморшки і інші дрібні недоліки.