Як написати резюме торгового представника.

В даний час торговий представник і менеджер з продажу - найпопулярніші вакантні посади, оскільки специфіка даних професій полягає в просуванні товарів і послуг на ринку. Резюме торгового представника необхідно писати чітко, грамотно, доступно. У ньому рекомендується розкрити професійні та особисті якості.
Вам знадобиться
  • - документ про освіту;
  • - трудова книжка;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Як і будь-яке інше резюме, резюме торгового представника слід починати з таких даних про вас як прізвище, ім'я, по батькові, дата і місце народження. Напишіть вік, так як до нього пред'являються особливі вимоги. Перевага буде мати фахівець, вік якого не перевищує тридцяти років. Вважається, що молодий співробітник більш активний, здоровий, цілеспрямований. Роботодавець не має права відмовити претендує на посаду торгового представника громадянину з причини віку, але перевагу керівник віддасть тому, хто молодше тридцяти років.
2
Вкажіть свою стать. Більшість керівників торговельних організацій віддають перевагу чоловікам, так як вони менш прив'язані до сім'ї і дітям, які не будуть часто йти на лікарняний. Але є така продукція, про яку жінки знають більше чоловіків і можуть правильно її запропонувати. Наприклад, засоби жіночої гігієни, дитячі товари.
3
Напишіть в хронологічному порядку вашу кар'єру, починаючи з останнього місця роботи. Великим фірмам краще приймати на роботу торгового представника з досвідом роботи. Специфіку діяльності підприємств, на яких трудився громадянин, роботодавці теж враховують. Якщо він поширював продукти харчування, то керівник компанії, яка займається їх продажем, віддасть перевагу саме йому.
4
Вкажіть вашу освіту. Директор підприємства прийме на посаду торгового представника фахівця, що навчався по в медичному закладі, якщо фірма займається продажем медичних препаратів або техніки.
5
Напишіть рівень заробітної плати, яку ви отримували на попередніх місцях роботи. Бажану суму місячного окладу вказуйте відповідно із середнім розміром оплати праці торгового представника в регіоні місця вашого проживання.
6
Вкажіть всі ваші досягнення, заохочення від керівництва. Наприклад, наскільки ви збільшили клієнтську базу, продажу по певному продукту, перевиконали план.