Як відкрити свій зоомагазин. відкрити зоомагазин з нуля.

Відкриття зоомагазину, як і будь-якого іншого виду бізнесу, супроводжується проходженням декількох етапів. Перспективи у подібній бізнес-ідеї хороші - навіть невелика торгова точка здатна приносити прибуток власнику. Складання докладного бізнес-плану допоможе відкрити свій зоомагазин і врахувати всі нюанси торгівлі.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план. Включіть в нього всі статті витрат - оренда або утримання приміщення, його ремонт і підготовку, закупівлі, реклама, вартість торгового обладнання тощо. Продумайте, які кроки для залучення клієнтів ви зробите (подарункова упаковка, рекламні акції і т.д.). Позначте суму грошей, необхідну для відкриття магазину.
2
Отримайте всі дозволи. Зверніться до місцевих реєстраційні органи і уточніть список необхідних дозволів і документів - ліцензія, дозвіл на ввезення товарів, тварин, висновок пожежної інспекції та санепідемстанції.
3
Виберіть приміщення для магазину. Відкрити свій зоомагазин краще поблизу великих торгових точок - ринків, супермаркетів, поруч з парковками або в житлових мікрорайонах (тобто там, де не буде магазинів-конкурентів). Вибирайте торгові приміщення достатньої площі - вам доведеться розмістити там торговий зал, складське приміщення, підсобку і т.д. Ви можете орендувати площу або придбати магазин у власність. Другий варіант кращий через зростаючу вартість оплати оренди.
4
Найміть персонал. Кваліфікація продавців повинна бути відповідною - людина повинна любити тварин, розбиратися в товарах, консультувати покупців, бути доброзичливим і привітним. В ідеалі потрібно наймати двох продавців, які працюватимуть позмінно. Наявність ветеринарної спеціалізації дуже бажано, адже тільки ветлікар випише необхідний рецепт і дасть слушну пораду. Введіть в штат посаду бухгалтера, директора, товарознавця.
5
Продумайте асортимент. Чим більше товарів ви зможете запропонувати, тим ширше буде коло ваших покупців. Починайте з необхідного мінімуму, а в процесі діяльності робіть коригування замовлень у відповідності з попитом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LABOssE6-Iw