Як відкрити гаманець на Яндекс.Деньги.

Витративши всього кілька хвилин на реєстрацію гаманця в системі "Яндекс.Деньги" ви станете власником свого особистого електронного рахунку в мережі. З його допомогою ви зможете оплачувати інтернет-послуги, поповнювати рахунок мобільного телефону, оплачувати покупки в інтернет-магазинах і проводити різні грошові операції не виходячи з дому.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку сайту www.yandex.ru. Якщо у вас немає поштової скриньки, і ви не зареєстровані в Facebook, "ВКонтакте", Twitter, "Однокласники", Mail.ru або Google, зареєструйте e-mail, натиснувши на посилання розташовану під полями для введення логіна і пароля поштової скриньки - « Завести поштову скриньку ». Введіть свої дані (прізвище та ім'я) і виберіть логін. Якщо логін зайнятий, система сповістить вас про це відповідним повідомленням і запропонує свої можливі варіанти, якими ви можете за бажанням скористатися. Якщо ж у вас є реєстрація на одному з перерахованих сайтів - перейдіть до реєстрації гаманця, натиснувши на відповідний логотип (mail.ru, google і т.д.).
2
Після реєстрації увійдіть в свою поштову скриньку і натисніть на вкладку «Гроші», розташовану вгорі сторінки. У вікні, знайдіть посилання «Відкрити рахунок в Яндекс.Грошах» і перейдіть по ній. Заповніть форму, ввівши: придуманий платіжний пароль, код відновлення, номер вашого стільникового телефону (необов'язково), ваш день народження і ще раз платіжний пароль. У полі поштову скриньку автоматично буде задіяний адресу пошти, в яку ви ввійшли. За бажанням ви можете змінити його на інший ящик, зареєстрований на ваше ім'я. Після заповнення даних натисніть на посилання «Відкрити рахунок в Яндекс.Грошах».
3
У вікні з'явиться повідомлення: «Вітаємо, ви відкрили рахунок в« Яндекс.Грошах ». На сторінці відобразитися номер вашого рахунку (гаманця) і пропозиція прив'язати банківську карту до рахунку, а також вам буде запропоновано поповнити рахунок одним з можливих способів: картами передоплати, готівкою через термінали, через систему переказів і т.д. Після того як ви оберете спосіб поповнення, наприклад, оплату через банкомат - відобразитися повний список точок поповнення, розташованих у вашому місті. Будуть відображені назви банків, комісія з суми, спосіб поповнення та місце розташування. Якщо у вас немає вільного часу або можливості, то прив'язку карти до рахунку ви можете відкласти на інший час, так само, як і поповнення рахунку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tHPFzknU-_I
Корисна порада
Вказуйте при реєстрації свої справжні дані, при втраті пароля/паролів ви зможете досить швидко довести свої права на рахунок, надавши паспортні дані.