Як виправити чубок. Як виправити профільовану чубок.

В іміджі не буває нюансів, особливо якщо справа стосується волосся. Навіть ідеальна довжина волосся і бездоганний колір можуть потьмяніти на тлі невдало обстриженої чубчика. У таку ситуацію може потрапити як завсідник модних салонів, так і дівчина, яка вирішила самостійно привести чубок в порядок. Ну а якщо бажаний результат не був досягнутий, то слід вдатися до простих способів вирішення цієї проблеми.
Вам знадобиться
  • - довгі гострі ножиці;
  • - ножиці для филирования;
  • - утюжок для випрямлення волосся;
  • - спрей для волосся з розгладжувальним ефектом;
  • - гребінь з частими зубцями.
Інструкція
1
Розчешіть чубок гребінцем і сприсніть її спреєм для волосся. Рідина розгладить волосся і дозволить побачити лінію дефекту.
2
Виберіть оптимальну форму чубчика, яка найбільше підходить формі зачіски і особливостям будови обличчя. Якщо волосся має нерівний край на одній стороні, то кращим варіантом стане коса чубчик, зачесане набік. Часті короткі локони чубчика по всій довжині можуть бути вирівняні в один прямий зріз. Подовжені кінці з боків дозволять зробити округлу форму, але для її виконання потрібно певна вправність і навик володіння ножицями.
3
Випрямите волосся праскою, якщо від спрея кінці чубчика завиваються. Але, якщо волосся не деформується від впливу рідини, то сушка на цьому етапі не потрібно. В цілому, суха стрижка для самостійної корекції чубчика - не кращий варіант. Ідеально випрямити волосся біля коріння і провести рівний зріз самому собі досить складно. Тому на цьому етапі допустимо скористатися допомогою перукаря або будь-якої людини, який впевнено тримає в руках ножиці.
4
Візьміть тонку пасмо з будь-якого кінця чубчика і відріжте її довгими гострими ножицями. Таким чином, намічається вектор для майбутнього зрізу. Слід пам'ятати, що роблячи пряму чубок, ножиці потрібно тримати строго горизонтально. При необхідності кінці волосся можна притримувати пальцями, трохи опустивши голову вниз.
5
Продовжіть зріз по всій довжині чубчика по тій формі, яка була обрана раніше. Для цього слід розділити волосся на дві або чотири пасма і зрізати їх по найпершому локону.
6
Візьміть ножиці для филирования і обробіть ними чубок по всій довжині. Цей інструмент необхідно тримати вертикально під мінімальним кутом. Використання філіровкі рекомендується власницям густих і масивних чёлок, а також тим, хто хоче замаскувати невеликі дефекти і «тремтячу» лінію зрізу. Филировка не повинна бути дуже частою, інакше волосся здаватися неакуратними і рідкісними. Крім того, зайва филировка може спровокувати перетин кінчиків.