Як заправити Brother 2030.

Після заправки картріджів TN-2075, який йде в комплекті з принтером Brother HL-2030, на екрані при друку з'являється повідомлення про брак чорнила. Як правило, це відбувається через неправильне виконання процедури наповнення картриджа тонером. Якщо скористатися функцією обнулення заправленого картриджа, можна уникнути даної проблеми.
Вам знадобиться
  • - принтер Brother HL-2030;
  • - порожній картридж;
  • - тонка викрутка "-".
Інструкція
1
Після невдалої заправки картриджа необхідно підготувати до принтер, а саме включити його і відкрити передню кришку. Варто відзначити, що після підключення комп'ютера до електричної мережі також необхідно включити кнопку живлення на задній стінці.
2
Відкрийте кришку принтера. Натисніть датчик нового тонера (скористайтеся викруткою). Одночасно необхідно натиснути датчик відкриття кришки. Датчики тонера і відкриття кришки знаходяться поруч. Їх розташування може бути іншим, якщо у вас модифікація моделі HL-2030.
3
Через кілька секунд ви повинні почути характерний звук запуску мотора друкує механізму. Тепер відпустіть датчик нового тонера, викрутка вам більше не знадобиться. Датчик відкриття кришки залиште в тому ж положенні.
4
Дочекайтесь появи загоряння індикатора, який сигналізує готовність принтера до роботи (лампа Ready). Як правило, індикатор починає горіти рівномірно після 15-20 секунд миготіння.
5
Тепер ви можете відпустити датчик відкриття кришки. Закрийте передню кришку вашого принтера. Для перевірки результату вставте чисті аркуші у відповідний лоток і тричі натисніть на кнопку Go або натисніть кнопку «Пробна друк» у вікні властивостей принтера.
6
Перевірити вірність дій можна на конфигурационной сторінці, у відкритому вікні перейдіть до секції Replace Count, значення пункту Toner має збільшитися на одиницю. Якщо з яких-небудь причин принтер відмовляється друкувати навіть пробну сторінку, спробуйте повторити процедуру спочатку. Також варто перевірити, чи дійсно картридж був заправлений.
7
Альтернативним засобом вирішення цієї проблеми може стати покупка нового картриджа, у якого є вбудована функція обнулення при заправці. Картриджі, які йдуть в комплекті, позбавлені цієї функції.
Зверніть увагу
Номер картриджа: Brother TN-2075 для принтерів Brother HL-2030 R, HL-2040 R, HL-2070 NR, DCP-7010R, DCP-7025R, MFC-7420R, MFC-7820NR, FAX-2825R, FAX-2920R 90 грам тонера ресурс 2500 копій при 5% заповненні якщо Ви хочете заправити картридж самостійно ...
Корисна порада
Новий оригінальний картридж коштує приблизно дві з половиною тисячі рублів. Сумісний можна знайти за півтори тисячі. Заправка картриджа Brother 2030 r TN-2075 коштує від трьохсот до тисячі рублів. Чому такий великий розкид? Вся справа в кількості одноразово заправляються картриджів brother 2030 r. Наприклад, якщо Ви викликаєте нас на заправку двадцяти картриджів, заправки кожного картриджа brother 2030 r коштуватимуть по триста рублів.