Як навчитися грати у великий теніс.

Теніс не тільки високо прибутковий вид спорту, а й захоплююче проведення часу. Граючи в теніс, ви зміцните м'язи, розвинете дихальну і серцево-судинну системи. Регулярні заняття допомагають впоратися з головними болями і депресіями, поганим апетитом і безсонням. Крім того, теніс - гра високоінтелектуальна, ви навчитеся мислити стратегічно і прораховувати кроки супротивника на кожному етапі. І для досягнення успіху не потрібно володіти надздібностями.
Інструкція
1
Скористайтеся послугами професійного тренера. Не важливо, чи плануєте ви виступати на високому рівні або просто хочете добре грати, допомога фахівця необхідна. Тільки тренер зможе навчити вас тонкощам гри, вмінню правильно рухатися, тримати ракетку, ставити ноги і навіть дихати. Заняття можуть бути і індивідуальними, і груповими. При належній увазі ви однаково досягнете успіху.
2
Знайдіть тренера, якому ви будете довіряти. Вибрати корт у великому місті не становить особливих труднощів. Тенісні корти є при багатьох школах, спортивних спорудах і навіть при великих готелях. Уточніть умови оренди корту і чи проводяться на корті заняття.
3
Поспостерігайте за роботою групи, до якої ви плануєте приєднатися. Переконайтеся, що вам імпонує манера спілкування майбутнього наставника, то, як він проводить заняття, чи існує індивідуальний підхід. Найкраща рекомендація для тренера - це його учні. Постарайтеся потрапити на заняття до фахівця, чиї вихованці є призерами та переможцями змагань різного рівня. Це буде гарантією його професіоналізму.
4
Придбайте екіпіровку. Найважливіший її елемент - тенісна ракетка. Процес вибору ракетки дуже індивідуальний, найкраще купувати ракетку після консультації з тренером. Можливо, наставник сам запропонує вам придбати спорядження у нього. Як правило, це дозволяє купити все потрібне за нижчими цінами.
5
Зверніть увагу, для занять тенісом потрібні саме тенісні кросівки. Вони дозволяють краще тримати зчеплення стопи з грунтом або трав'яним покриттям корту, робити різкі зупинки, повороти, стрибки на місці тощо. Звичні бігові кросівки з ребристою підошвою і піднесеним миском не призначені для цього, а ви легко можете отримати травму гомілковостопного суглоба, використовуючи невідповідну взуття.
6
Перший час досить займатися 1-2 рази в тиждень. Цього вистачить, щоб освоїти необхідні навички і почати грати на аматорському рівні. Не шкодуйте грошей на індивідуальні заняття з тренером. Нехай вони стануть доповненням до групових занять.
7
Підберіть собі спаринг-партнера. Найкраще починати займатися вдвох з товаришем, з яким ви зможете самостійно проводити тренувальні ігри.
8
Обов'язково грайте на рахунок. Робіть це при кожному зручному випадку. На заняттях з тренером освоюйте техніку, але ігрова практика необхідна, якщо ви хочете дійсно вигравати. Не секрет, що під час реальної гри людина втрачає приблизно 30-40% навичок, набутих на тренуванні.
Зверніть увагу
Гра Великий теніс. Чудова флеш гра у великий теніс! На турнірі зібралися гравці з усього світла, дійдіть до фіналу і станьте переможцем! Натискаємо 'Tournament', щоб почати гру. Вибираємо гравця, клацаючи лівою кнопкою миші.
Корисна порада
Великий теніс це гра, в якому потрібно мати велику витривалість і фізичну підготовку. Спробуйте обіграти всіх суперників і тим самим стати чемпіоном з великого тенісу. Нехай ваші подачі будуть найсильнішими. Потрібно в цій грі вийти на тенісний корт і взяти в руки ракетку. Тільки так ви зможете показати супернику як ви можете грати у великий теніс.
В даний час, теніс став більш популярним видом спорту в порівнянні з попередніми роками, коли більшою популярністю користувався футбол, волейбол чи баскетбол. Зараз же модно грати саме в теніс.

Особливо часто на корті зустрічаються молоді дівчата і чоловіки середніх років. Це можна пояснити дуже просто - і ті, й інші хочуть підтримати себе у формі. І крім того гра в теніс зміцнює здоровий дух. Але, власне, як грати в теніс? На перший погляд, цей вид спорту здається досить легким в освоєнні. Однак, якщо ви до цього ніколи не тримали в руках тенісну ракетку, а сам процес гри в теніс бачили тільки в кіно, то не варто поспішати з виходом на корт. Для новачків у цій справі існує декілька технік, освоєння яких допоможе зрозуміти, як грати в теніс правильно і з чого начінать.1. По-перше, перед виходом на корт, варто спочатку «пограти зі стінкою». Ви підходите до стінки і кидаєте в неї м'ячик, потім намагаєтеся відбити його, тримаючи при цьому ракетку в правильному положенні. Не підходьте до стінки дуже близько, але також і не розраховуєте на те, що ця вправа вийде у вас з першого раза.2. Після першого вдалого удару по м'ячу - не розслаблятися! Адже закінчення першого удару - це вже підготовка до вчинення другого удару. Пам'ятайте про те, що початківці гравці по інерції роблять кілька кроків вперед, в той час як вже досвідчені і знаючі гравці намагаються залишатися на месте.3. Ні в якому разі не опускайте ракетку вниз після здійснення удару. Інакше ви будете виконувати подвійну роботу, при цьому, не встигаючи сконцентруватися на летить в вашу сторону мяче.Как бачите, навчиться того, як грати в теніс, не дуже й просто. Але головне в цьому виді спорту не розсіювати свою увагу на сторонні речі і різні відволікаючі чинники. При грамотному дотриманні всіх правил, техніки безпеки і постійних, посилених тренуваннях, результат не змусить себе чекати. І варто не забувати про те, що, навчившись грати в теніс, потрібно постійно підтримувати свої навички та вміння у формі за допомогою вправ і тренувань, щоб не втратити накопичений вами досвід і вправність гри в теніс.