Як оновити ядро ??linux.

За останні 3 роки серед користувачів операційних систем сімейства Linux спостерігається зростання використання системи Ubuntu. Вона є свого роду модифікацією, яка в роботі має кілька спільних рис з платформою Windows. Ядром Ubuntu є Linux, версія якого постійно оновлюється.
Вам знадобиться
  • Операційна система Ubuntu.
Інструкція
1
Ядро операційної системи можна порівняти з «головним мозком», весь контроль над здійснюваними операціями здійснює ядро системи. У деяких користувачів в голові виникає питання про причини зміни або оновлення ядра. При всій універсальності роботи в Ubuntu впродовж всього терміну використання з'являються нові технології, програми та рішення, які необхідно внести в дистрибутив.
2
Просунуті користувачі, як правило, редагують ядро системи «під себе». Але це не під силу кожному смертному, тому оновлення ядра проводиться кожні півроку (такий термін дається розробникам цієї системи на випуск нових версій системи). Перед оновленням ядра необхідно переконатися в його актуальності, тобто дізнатися версію ядра.
3
Переглянути ці дані можна 2-ма простими способами: за допомогою терміналу та інструменту «Системний монітор». Для запуску терміналу необхідно натиснути меню «Додатки», перейти до розділу стандартні, зі списку програм вибрати пункт «Термінал». Також його можна запустити натисненням трьох клавіш Ctrl + Alt + T. У вікні, введіть команду "uname -a" без лапок і натисніть клавішу Enter.
4
Для запуску інструменту «Системний монітор» досить натиснути меню «Система», вибрати пункт «Адміністрування» і натиснути озвучений вище пункт. Перейдіть на вкладку «Система», щоб переглянути версію вашого ядра. Шукана рядок буде виглядати наступним чином: версія 10.04, ядро Linux 2.6.32-34-generic. Версія операційної системи та ядра у вас можуть відрізнятися від наведених значень.
5
На офіційному сайті можна подивитися наявність оновлень для ядра системи. Існують стабільні й нестабільні оновлення. Для перевірки стабільних оновлень системи досить запустити термінал і ввести по черзі команди sudo apt-get update і sudo apt-get upgrade. Після введення цих команд буде необхідно ввести пароль, якщо такий було встановлено при установці системи.
6
Також перевірити оновлення можна через стандартну утиліту «Менеджер оновлень», який знаходиться в розділі «Адміністрування» меню «Система». Запустіть цю програму і натисніть кнопку «Перевірити». Якщо поновлення є, в верхній частині з'явиться відповідне повідомлення - натисніть на нього, щоб провести апдейт ядра.
7
Після оновлення системи необхідно зробити перезавантаження комп'ютера, щоб застосувати внесені зміни.