Як перейменувати відеофайл.

Будь-які типи файлів, включаючи відеофайли, іноді доводиться перейменовувати, замінюючи кириличні імена латинськими. Таке перетворення часто потрібно при створенні відеодисків: «російські» назви можуть розпізнати далеко не всі моделі DVD-плеєрів.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення «Провідник».
Інструкція
1
Незалежно від того, яка версія операційної системи у вас встановлена, перейменування відеофайлів можна здійснювати за допомогою стандартних утиліт, наприклад, для операційної системи Windows - це файловий менеджер «Провідник». З його допомогою можна змінювати не тільки імена файлів, але також і їх розширення.
2
Варто пояснити, що зміна розширення файлу призводить до його повної нечитаності, тому зміна розширення означає зміну формату, а формат можна змінити тільки за допомогою спеціальних програм. Якщо в провіднику вашої системи відображаються розширення у файлів, рекомендується їх приховати.
3
Для цього запустіть «Провідник» або відкрийте вікно "Мій комп'ютер». Натисніть меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості папки». У вікні, перейдіть до вкладки «Вид» і зніміть позначку з пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Натисніть кнопку «ОК» для збереження змін.
4
Для зміни назви одного або декількох файлів необхідно виділити їх, якщо їх декілька, виділення проводиться за допомогою клавіш Ctrl і Shift. Для вибіркового виділення використовуйте клавішу Ctrl, а для групового - клавішу Shift. Щоб виділити всі файли в каталозі необхідно натиснути клавіші Ctrl + A.
5
Після того як ви позначили всі файли, натисніть правою кнопкою миші на них і виберіть пункт «Перейменувати». В поле, яке змінить колір, введіть нову назву і натисніть клавішу Enter. Якщо файлів було кілька, вони будуть названі одним ім'ям з доповненням у вигляді порядкового номера.
6
Також, для виконання перейменування використовуються альтернативні способи, наприклад, натискання функціональної клавіші F2 або подвійне натискання лівою кнопкою миші на прямокутному полі назви файлу. Зверніть увагу на частоту натискання лівої кнопки миші: це потрібно робити з великим інтервалом, на відміну від подвійного кліка, при якому файл відкривається.