Як розбавити соєвий соус. Соєвий соус занадто солоний.

Соєвий соус - універсальна приправа до всіх страв японської кухні. За смаком соус припав і громадянам нашої країни. Єдиним неприємним відчуттям може бути - пересолену соусу, тому перед вживанням його краще розбавляти.
Вам знадобиться
  • - соус;
  • - вода;
  • - морська капуста.
Інструкція
1
Виберіть соєвий соус, який будете використовувати на своїй кухні. Перш ніж додавати його в страви, визначте концентрацію і спробуйте на сіль. Хороший соєвий соус повинен бути непрозорим, темно коричневого кольору і мати виражений своєрідний смак. Такий соус обов'язково потрібно розвести іншою рідиною, інакше страва вийде дуже солоним.
2
Соєвий соус продається в пляшках. Не розводьте весь обсяг відразу. Беріть стільки соєвого соусу, скільки ви використовуєте за 2 дні, інакше він може закиснути. Розведений соус зберігайте в холодильнику в пляшечці з кришкою, щоб в соус не потрапили запахи холодильника.
3
Розводьте соєвий соус до приємної вам концентрації. Любите смак більш солоний - розбавляйте в пропорції 1: 1. Для розбавлення можна використовувати звичайну холодну кип'ячену воду. На частину соусу - частина води.
4
Для розведення соєвого соусу можна приготувати спеціальний відвар. Японці готують бульйон дасі. Для його приготування потрібен сухий лист морської капусти - комбу. Його варять протягом 2 годин на повільному вогні. Остившім бульйоном розводять соєвий соус. Бульйон, що можна використовувати для приготування різних страв. Замість комбу можна зварити звичайну суху капусту, яка більш ніжна і вариться швидше. Кілька листочків на кухлик води. Краще замочіть її на кілька годин у холодній воді. Поварите на повільному вогні 30 хвилин.
5
Для більш легкої концентрації розбавляйте соус в пропорції 1: 2. На одну частину соєвого соусу дві частини води або бульйону дасі. Розводити можна до будь-якої концентрації і прозорості. З дасі соус будь-якої концентрації матиме вишуканий смак.
6
Соєвий соус може повністю або частково замінити сіль у страві, тому якщо в процесі приготування в блюдо буде додано соєвий соус, спочатку наливайте соус, перемішайте, а потім досолюйте. Японці часто замість солі додають соєвий соус.