Як зробити фігуру пісочний годинник.

З трьох основних типів жіночих фігур: яблука, груші і пісочного годинника, найбільш привабливим прийнято вважати останній. Навіть якщо пропорції виходять за межі еталону 90-60-90, такий тип все одно виглядає гармонійно. Правильне харчування та спеціальні вправи допоможуть вам наблизити фігуру до пісочного типу.
Інструкція
1
Отже, щоб зробити талію стрункішою, по-перше, почніть дотримуватися збалансованого харчування. Виключіть з раціону фаст-фуд, жирне і борошняне. Солодощі замініть сухофруктами. Їжте більше овочів, фруктів і зелені. З напоїв виберіть зелений чай, натуральні соки і мінералку без газу.
2
Що стосується комплексу фізичних вправ, то його слід обов'язково робити регулярно. Щоденну тренування починайте з 10-хвилинної розминки. Вона може складатися з ходьби на місці, нахилів тіла, обертань головою, плечима, стегнами і зап'ястями. Завершувати разминочний комплекс можна легким бігом на місці протягом 3 хвилин.
3
Для виконання першої вправи - скручування з підйомом голови - ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, ступні поставте на підлогу, втягніть живіт. Руки при цьому можете розташувати за головою, не схрещуючи пальці в замок.
4
Раз - підніміть плечі і голову і зафіксуйте це положення на 20 секунд. Стегна при цьому можуть трохи підніматися. Навантаження має припадати на прес.
5
Два - опустіть голову, плечі і стегна у вихідне положення і розслабте прес.
6
Щоб виконати другу вправу - зворотні скручування, - ляжте на спину, ноги також зігніть в колінах. Руки покладіть вздовж тіла долонями вниз, втягніть живіт.
7
Раз - напружте прес, підніміть стегна вгору, щоб куприк знаходився в повітрі. Зафіксуйте позу на 10-15 секунд.
8
Два - поверніться у вихідну позицію. Стегна в цій вправі слід піднімати плавно, не здійснюючи різких поштовхів. Під час виконання вправи стежте за тим, як напружуються м'язи преса.
9
Приступаючи до третього вправі - косі скручування, - ляжте на підлогу, праву ногу зігніть в коліні, залишаючи ступню на підлозі. Покладіть ногу на ногу так, щоб ліва кісточка перебувала зверху правого коліна, а ліве коліно дивилося вліво. Руки покладіть за головою, не з'єднуючи пальців, живіт втягніть.
10
Раз - поверніть голову і плечі, повертаючи праве плече до лівого коліна. Намагайтеся торкнутися коліна ліктем. Зафіксуйте положення на 15 секунд.
11
Два - опустіться на підлогу і розслабтеся. Всі вправи слід виконувати по 7-10 разів.
У всі часи жіноча фігура у формі пісочного годинника викликала заздрість. До яких тільки хитрощів не вдавалися представниці слабкої статі! Взяти хоча б моду на корсети. Так, вони створювали ефект осикою талії. Але разом з цим завдавали величезної шкоди жіночому організму. Всі внутрішні органи були стиснуті, порушувалось кровообіг, що приводило в кращому випадку до частих непритомності.
Вам знадобиться
  • - гімнастичний обруч.
Інструкція
1
Почніть споживати калорій менше, ніж ви витрачаєте за день. Щоб зробити талію тонкою, потрібно прибрати з неї весь зайвий жир. І добитися цього тільки за допомогою фізичних вправ неможливо. Худніть поступово. Адже якщо людина голодує, його організм зберігає калорії про запас, а не витрачає їх.
2
Розрахуйте, скільки калорій ви витрачаєте на день. Зробити це можна за формулою маффин-Джеора або Харріса-Бенедикта. Щоб скинути за тиждень 0,5 кг, потрібно недоотримувати в день близько 500 калорій. Зробити це простіше, ніж здається. Відмовтеся від зайвої шоколадки, замініть солодку каву на зелений чай, не їжте здобу. Ці поради допоможуть вам дуже просто скоротити кількість споживаних калорій. Або відмовтеся від щільного вечері. Замініть його на що-небудь низькокалорійне, наприклад, на 100 грамів відвареної курки і стакан томатного соку. Намагайтеся худнути максимум на 1 кілограм на тиждень.
3
Займайтеся спортом. Зробити талію тонкою допоможе звичайна ходьба. Здійснюйте піші прогулянки по 20 хвилин кожен день. Можна займатися і на біговій доріжці, але тоді ефект буде трохи гірше. Адже в тренажерному залі обмежений доступ свіжого повітря. А значить, не відбувається оксигенація крові.
4
Крутите обруч 2-3 рази на тиждень по 10 хвилин. Ця вправа призведе ваші м'язи в тонус і поліпшить кровообіг.
5
Виконуйте вправи для талії. Ляжте на підлогу біля стіни і поставте на неї ноги так, щоб гомілки стали паралельні підлозі. Руки зчепіть в замок за головою. Злегка підніміть голову і плечі від підлоги і зафіксуйте це положення на 10 секунд. Виконувати цю вправу потрібно 20-30 разів за тренування.
6
Ляжте на підлогу і зчепіть руки в замок за головою. Катайтеся то в одну, то в іншу сторону. Ця вправа виконуйте по 3 хвилини за одне тренування.
7
Чи не виконуйте вправи на прес і боки. Особливо нахили в сторони. Вони сприяють збільшенню м'язової тканини. Тобто талія від цих вправ буде ставати тільки ширше.
Зверніть увагу
Зменшити накачані м'язи неможливо. Якщо раніше ви виконували занадто багато вправ на прес, то зробити талію "осикою" у вас не вийде.
Корисна порада
Регулярно робіть масаж талії і преса з підтягуючими кремами.