Як відкрити свій малий бізнес.

Глобальна економічна криза призвела до того, що величезна кількість цілком працездатних людей втратило роботу. Часто, аби заробити, люди беруться за будь-яку роботу, багато хто звертається за допомогою в державні служби занятості.Однако ці служби не можуть обіцяти роботу за фахом а допомогу з безробіття, практично, є тільки тимчасовим і досить слабким подспорьем.Наіболее активні люди, яких не влаштовує такий стан речей, намагаються відкрити свою справу.
Вам знадобиться
  • Наша держава надає деякі інструменти, за допомогою яких можна зайнятися малим підприємництвом. Один з таких інструментів - державна система субсидій на відкриття власного підприємства. Для того, що б вам її надали, потрібно бути офіційно зареєстрованим в Службі зайнятості як безробітний.
Інструкція
1
Для початку визначимося, що таке тільки субсидію і хто може її получіть.Субсідія - це одноразова виплата певної суми грошей. Можна сказати, що це цільове пособіе.Какова сума такої виплати - залежить від того, в якій місцевості ви живете, так як в кожному регіоні своя процедура видачі субсідіі.Мінімальний розмір такої субсидії встановлений федеральним законом і дорівнює 58800 рублів.
2
Як же отримати ці невеликі, але необхідні гроші на відкриття малого підприємства? Для початку отримаєте офіційний статус безробітного, а саме: зареєструйтесь в Службі зайнятості за місцем своєї реєстрації. Обов'язково повинні бути дотримані дві умови: вам повинно бути більше 18 років, і ви обов'язково повинні бути громадянином РФ.
3
Далі ви укладаєте договір (за встановленою формою) із Службою зайнятості. Якщо ви захочете, то можете прийняти участь в семінарі, на якому вам пояснять, як правильно заповнювати встановлений пакет документів. Відзначимо, що такі семінари проводяться там же - в Службі зайнятості.
4
Потім ви як майбутній підприємець повинні пройти процедуру реєстрації в якості індивідуального підприємця або створити юридичну ліцо.После цього ви відкриваєте рахунок в Ощадному банку РФ. Якщо вашу заявку на отримання субсидії схвалять, саме на цей рахунок надійдуть гроші.
5
Які ж документи вам будуть потрібні для отримання субсидії на відкриття бізнесу? Основною список цих документів так само залежить від регіону, в якому ви живете, тому, вам обов'язково потрібно буде його уточнити за місцем свого прожіванія.В потрібно буде підготувати бізнес -план, в якому ви опишете свою ідею - чим ви збираєтеся займатися. Також вам буде потрібно копія Державного Свідоцтва про реєстрацію як індивідуального підприємця або копія Свідоцтва про реєстрацію юридичної особи. Ну і звичайно, заяву із зазначенням реквізитів банківського рахунку в Ощадному банку Росії.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, якщо ви витратите гроші, виділені на відкриття власного бізнесу не туди, куди ви заявляли - держава може змусити вас їх повернути через Суд. ще один нюанс: субсидія - не подарунок. Якщо ваш бізнес «прогорить», вам доведеться її повернути.
Корисна порада
Перш ніж складати бізнес-план, гарненько обміркуйте сферу діяльності, якою ви збираєтеся займатися. Головне питання - наскільки вона буде затребувана і чи буде приносити вам дохід.