Як креслити проект.

Людині, яка ніколи не креслив проекти, це заняття може здатися складним. Насправді, не потрібно володіти якимись спеціальними знаннями і навичками, щоб успішно впоратися з цим завданням.
Інструкція
1
Першим ділом визначте всі розміри. Чи збираєтеся ви зробити план існуючої будівлі, або того, що поки проектується, не важливо. За допомогою рулетки виконайте необхідні вимір в цілях отримання якісного плану. При виготовленні креслення будівлі, яка знаходиться в проекті, можна додати більше творчості.
2
Почніть креслення з осей, які проходять по центру стін, які є капітальними або несучими. Створіть центральні осі для зовнішніх стін в тому випадку, якщо ви креслите план будівлі невеликого розміру і має прямокутну форму.
3
Маркування вертикальних осей зробіть російськими буквами, а горизонтальні промаркируйте за допомогою цифр. По осях накресліть стіни.
4
Тепер штрихом позначте на кресленні внутрішні перегородки та стіни. Внесіть в креслення вікна і двері, не забувши вказати, в який бік вони відкриваються.
5
Розмістіть на кресленні прилади та обладнання в місцях їх запланованого розташування. Приміром, ванну у ванній кімнаті.
6
Встановіть експлікаціонние номера у формі гуртків з цифрами всередині, занісши в таблицю відповідні цієї будівлі. Помітьте в проекті сходові прольоти, віконні та дверні номера, відмітки рівня підлоги, а також вентиляційні люки.
7
Обов'язково вкажіть габаритні розміри приміщення. За основу можна взяти масштаб 1: 100, тобто, 1 см плану відповідатиме 1 метру на місцевості. Якщо ви креслите будівля дуже великих або дуже маленьких габаритів, то прийміть інші варіанти масштабів, наприклад, 1:50 або 1: 200. Покажіть прив'язку кожного усіх вікон, дверей і перегородок.
8
Зробіть на кресленні заголовки, наприклад, «План другого поверху». Накресліть таблицю експлікації будівлі, що складається з 3-х колонок: експлікаціонний номер, назва приміщення і його площа. Оформіть ваш креслення на аркуші зі штампом в рамку. Проект готовий.