Як включити Java в Opera.

Іноді браузер Opera може некоректно? Відображати вміст сайту, в основному це відбувається через проблеми з модулем Java. За замовчуванням цей модуль вбудований в дистрибутив програми, але в деяких випадках він викликає помилки, т.к. технологія Java постійно надається змінам.
Вам знадобиться
  • - інтернет-браузер Opera;
  • - пакет Java.
Інструкція
1
Останнім часом стали з'являтися полегшені версії браузерів, в яких відсутні багато компонентів. Opera не є винятком, тому в деяких дистрибутивах може перебувати або застаріла версія Java, або її зовсім може не бути. Завантажити інсталяційний пакет можна з офіційного сайту http://www.java.com/ru/.
2
Після її установки запустіть браузер і перейдіть до налаштувань веб-вмісту. Для цього натисніть верхнє меню «Інструменти» і в списку, виберіть «Швидкі настройки» або натисніть функціональну клавішу F12. В цьому меню вам необхідно поставити відмітки навпроти пунктів «Включити Java» і «Включити JavaScript". Якщо галочки вже стоять, слід перейти до розширених налаштувань браузера.
3
Натисніть верхнє меню «Інструменти», виберіть пункт "Налаштування". У вікні, перейдіть до вкладки «Вміст» і перевірте наявність галочок навпроти пунктів «Включити Java» і «Включити JavaScript".
4
Потім натисніть кнопку «Налаштувати JavaScript». Перед вами з'явиться вікно з настройками, в нижній частині якого є блок «Папка користувальницьких файлів». Якщо рядок порожня, натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до папки, в яку був встановлений пакет Java. Як правило, це папка C: \ Program Files \ Java \ jre (номер версії).
5
Якщо після всіх дій позитивний результат так і не буде отриманий, отже, вирішення проблеми таїться в кеші браузера, тобто його треба очистити або видалити. Для цього натисніть верхнє меню «Інструменти», виберіть пункт "Налаштування". У вікні, перейдіть до вкладки «Додатково». У лівій частині програми натисніть на пункт «Історія» і перейдіть до блоку «Кеш». Натисніть кнопку «Почистити кеш».
6
Також кеш браузера можна й іншим способом. В головному меню програми виберіть розділ «Налаштування» та натисніть на пункт «Видалення особистих даних». У вікні, натисніть кнопку «Детальне налаштування». У списку, зніміть позначки з усіх пунктів окрім «Очистити кеш» і натисніть кнопку «Видалити».