Як додати шрифти в офіс.

Якщо з яких-небудь причин вам необхідно додати нових файлів шрифтів в текстовий редактор, наприклад, через брак стандартних або щоб урізноманітнити документ, це можна зробити буквально за кілька хвилин. При додаванні в операційну систему додаткових шрифтів вони стають доступними не тільки текстовим редакторам, але і іншим додаткам, які відображають текст.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Зміни в складі шрифтів можуть торкнутися практично кожної програми, яка використовує відображення тексту. Додати в операційну систему можна не як кириличні, так і латинські шрифти. При наявності з'єднання з мережею інтернет можна завантажувати цілі колекції шрифтів, благо зараз з'явилася велика кількість сайтів, які займаються їх збиранням.
2
Абсолютно безкоштовно файли шрифтів можна скачати з сайту http://www.xfont.ru/. Після завантаження головної сторінки ви побачите декілька стовпців зі шрифтами: виберіть розділ «Російські шрифти» або будь-який інший. Виберіть цікавий для вас шрифт, натисніть на його заголовку, щоб перейти до сторінки завантаження і натисніть кнопку «Завантажити», яка знаходиться внизу сторінки.
3
Як правило, з сайтів такого характеру шрифти викачуються єдиним файлом формату TTF (без архівації). Тому ці файли необхідно зібрати в одну папку, так буде зручніше їх додавати.
4
Натисніть меню «Пуск», виберіть елемент «Панель управління». У вікні, перейдіть до пункту «Шрифти» та двічі клацніть лівою кнопкою миші на значку із зображенням буквиці.
5
Перед вами з'явиться папка зі системними шрифтами. Для установки обраних вами шрифтів необхідно натиснути верхнє меню «Файл» і вибрати пункт «Встановити шрифт».
6
У вікні, виберіть букву диска з випадаючого диска, на якому знаходиться папка з новими шрифтами. В сусідньому вікні вкажіть папку і дочекайтеся читання вмісту каталогу. Потім натисніть кнопки «Виділити все» і «ОК». Слідом почнеться установка шрифтів, як правило, ця процедура займає всього кілька секунд.
7
Відкрийте текстовий редактор MS Word, введіть кілька слів і виберіть будь шрифт зі списку. При виборі шрифту відбувається автоматична заміна тексту одного шрифту на інший.