Як кріпити поводок.

Про кішок давно склалася думка, що вони гуляють самі по собі. Тим часом багато власників породистих тварин не хочуть відпускати своїх улюблениць на вулицю без нагляду і воліють вигулювати їх на повідку, як собак. Поводок необхідно правильно пристебнути, інакше кішка просто-напросто гуляти не побажає.
Вам знадобиться
  • - шлейка;
  • - повідець;
  • - кішка.
Інструкція
1
Не використовуйте для прогулянок з кішкою нашийник. По-перше, вашої улюблениці він не сподобається. А по-друге, кішка з нього чудово вислизне, оскільки ніколи не стане робити того, що їй не до душі. Тому купите шлею. Котячі шлейки схожі на ті, що надягають на маленьких собачок. У зоомагазинах вони бувають всіх сортів і видів, так що завжди можна підібрати підходящу. Використовуйте шлею навіть для прогулянок з кішками великих порід.
2
Одягніть шлею на тварину. Це краще зробити вдома, ще не збираючись на прогулянку. Кішка повинна звикнути до нових умов. Звичайна шлейка являє собою кільце і кілька ременів. До кільця прикріплений карабін. Розмір кільця регулюється. Одягніть його на шию вашої вихованки і поверніть так, щоб карабін виявився на її холці. Тоді перемичка, що з'єднує нашийник з ременем, що охоплює тулуб, виявиться на грудях. Налаштуйте довжину перемички.
3
Вставте праву лапу кішки в проміжок між нашийником і «поясом». «Пояс» має охопити груди тварини. Застебніть його під лівою передньою лапою. Розправте всі ремені. Вони не повинні перекручуватися. Огляньте нашийник, щоб він не перетягував горло, але в той же час і не був занадто просторим.
4
Перед тим, як пристебнути поводок, дайте кішці трохи походити в шлеї по кімнаті. Не виключено, що вона буде намагатися зняти незвичний для неї предмет. Нехай тварина звикне до нового стану. Якщо кішка занадто сильно нервує, постарайтеся її чимось зайняти. З нею можна, наприклад, пограти або взяти її на руки і погладити. Повідець надіньте тільки тоді, коли тварина навчиться спокійно ходити в шлеї. Це може статися через кілька днів, так що надягайте шлею частіше.
5
Коли ви побачите, що кішка звикла до нового для неї предмету, надягніть поводок. Як правило, повідці кріпляться на невеликий карабін, який втягається в кільце. Карабіни бувають різних конструкцій. Для кріплення повідця зазвичай використовуються звичайні карабіни для тварин. Він має вертлюг, який не дає повідця перекручуватися. Можуть використовуватися й інші види Карбин. У будь-якому випадку прослідкуйте за тим, щоб він був міцно зафіксований.
Зверніть увагу
Прогулянки подобаються далеко не всім кішкам. Якщо ваша улюблениця не відчуває особливого задоволення від перебування на вулиці - не наполягайте.