Як купити речі з Китаю.

За останні десятиліття склалося і зміцнилася думка, що вся китайська продукція не відрізняється тривалим терміном служби і високою якістю. Однак це не так. У Китаї, крім всіляких підробок, можна знайти цілком гідну одяг за прийнятними цінами.
Інструкція
1
Скористайтеся інтернетом і введіть у пошуковий рядок запит «Китайський інтернет-магазин». Перед вами з'явиться список всіляких сайтів, на яких можна придбати одяг з Китаю. Але не варто кидатися на першу зустрічну пропозицію. Зайдіть на сайт і подивіться відгуки про нього. Найчастіше такі ресурси є міжнародними, тому вам потрібно знання іноземних мов або просто перекладач.
2
Виберіть підходящий для вас інтернет-магазин. Він повинен відрізнятися позитивними відгуками і бажано, щоб відгуки були присутні і від жителів вашої країни. До того ж, вас повинен влаштовувати спосіб оплати товару.
3
Додайте в «Корзину» ті речі, які ви хотіли б придбати. Особливу увагу приділіть розміром одягу. Справа в тому, що європейські, російські та китайські маркування помітно різняться. Тому знайдіть таблицю розмірів і знайдіть той, що відповідає вашим параметрам. Великим недоліком тут є відсутність можливості приміряти річ і дізнатися, чи підходить вона вам, чи приємно виглядає колір і т.д.
4
Сплатіть покупку. Більшість сайтів працюють за передоплатою системі, тому вам доведеться покластися на сумлінність обраного інтернет-магазину. Оплатити покупку можна через різні платіжні системи або ж скориставшись банківською картою.
5
Слідкуйте за статусом відправки вашої покупки. Як правило, після оплати вам надається трек-код, іншими словами, номер, за яким можна відстежувати місце розташування купленої одягу. Для того щоб дізнатися, на якому етапі відправки знаходиться ваша покупка, слід ввести трек-код на одному з сайтів відстеження поштових відправлень.
6
Отримайте вашу покупку на пошті. Після того як посилка буде доставлена до найближчого відділення пошти, вам прийде повідомлення про її отримання. З цим повідомленням відвідайте відділення і заберіть свою посилку. Перевірте її вміст прямо на пошті. Переконайтеся, що вам прислали весь комплект, який ви оплатили.
7
Отримайте посилку кур'єром. Деякі інтернет-магазини надають можливість скористатися послугами кур'єра. Він заздалегідь зателефонує вам і запитає, в який час вам буде зручно отримати замовлену одяг. Однак за такий спосіб доставки доведеться доплатити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q2xzJ7Bbz6s
Зверніть увагу
Замовте спочатку невелику посилку, щоб перевірити, чи все пройде добре. Коли ви отримаєте її, можете вже без побоювань замовляти великі обсяги одягу.