Як оформити кабінет біології. Як оформити стенд відкритою тижні з біології.

Зі смаком оформлений шкільний кабінет підвищує рівень інтересу учнів до досліджуваного предмета, створює затишну навчальну атмосферу. Як оформити кабінет біології таким чином, щоб учні із задоволенням приходили в нього на уроки, а вчителю було комфортно викладати в цьому приміщенні?
Інструкція
1
Оформіть тематичні стенди на одній з бічних стін кабінету. Вони можуть носити назви: «Еволюція Землі», «Будова клітини», «Збережемо для нащадків і т.п. Деякі стенди можуть бути забезпечені змінними панелями. Зробіть стенд з роботами учнів: рефератами, доповідями, малюнками, цікавими фотографіями природи і т.п. Використовуйте переносний стенд з додатковою літературою по предмету з метою підвищення інтересу учнів до біології.
2
Використовуйте в оформленні кабінету біології портрети відомих учених: Ч.Дарвіна, К.А.Тимирязева, И.М.Сеченова, І.П.Павлова та інших.
3
Встановіть в кабінеті телевізор з DVD-програвачем та навчальними дисками, щоб учні змогли дивитися пізнавальні тематичні фільми.
4
Прикрасьте кабінет біології живої рослинністю: це можуть бути кімнатні квіти, цитрусові і пальми, вирощені в діжках. Краще вибирати такі рослини для прикраси класу, які зможуть бути використані в якості демонстраційного матеріалу на уроках.
5
Створіть живий куточок в кабінеті біології: розмістіть в ньому акваріум з рибками, поселите хом'ячків або черепаху; можна обмежитися і одним акваріумом.
6
Зберігайте наочні посібники, використовувані як засобу навчання на уроках біології (колекції, гербарії, моделі, і т.д.) на полицях шаф або на окремих підвісних поличках. Таблиці і найбільш крихкі і цінні матеріали (прилади, моделі, вологі препарати тощо) краще зберігати в закритих тумбочках.
7
Виберіть загальне кольорове рішення кабінету відповідно до натуральними природними фарбами. Наприклад, стіни і штори можна зробити в різних відтінках зеленого кольору, панелі забарвити в бежевий колір, який буде перегукуватися з кольором меблів.
8
Намалюйте на стелі кабінету природний орнамент з великими різнокольоровими колами (наприклад, квіти), який можна буде використовувати під час фізкультхвилинок для тренування очей.
Корисна порада
Заохочуйте учнів, які прагнуть прикрасити кабінет біології своїми виробами, малюнками і т.п., розвивайте у них почуття смаку і любові до природи.