Як відсвяткувати новосілля. Як весело провести новосілля. звичаї.

Раніше вважалося, що якщо не відсвяткувати новосілля, то домовик вважатиме господарів жадібними і злюбить їх. А зараз багато хто вірить, що якщо не погуляєш на славу на честь новосілля - то чекай неприємностей з новим житлом. Тому постає вельми нагальне питання: як провести торжество?
Інструкція
1
Складіть список всіх справ, які вам необхідно зробити в процесі підготовки до новосілля. Складати його треба в стовпчик, де зверху знаходяться найважливіші та трудомісткі справи (наприклад, приготування частування і прибирання - на вершині списку, а покупка повітряних кульок для свята - відповідно, нижче).
2
Відправте запрошення гостям. Це можна зробити по телефону, але краще написати на листівці, оригінально оформивши. В запрошенні вкажіть точну дату, час і місце свята.
3
Зробіть прибирання за день до торжества в своєму новому житлі. Оскільки гостям на новосілля напевно захочеться оглянути весь ваш новий будинок, то збирання слід провести у всіх приміщеннях. Особливу увагу приділіть прозорим або блискучим речам (бруд або пил на дзеркалі або склі буде дуже помітна).
4
Приготуйте або замовте їжу. Щоб вистачило часу на приготування, але частування залишалися свіжими, зробіть це завчасно. Перевірте, 4 чи достатньо посуду і столових приладів на всіх гостей. Також упевніться, що вашим гостям є де сидіти. Якщо в будинку меблів мало, можна влаштуватися на підлозі, але простежте, щоб гості не відчували дискомфорту, для чого постеліть м'який і чистий килим, покладіть подушки і пуфики.
5
Безпосередньо перед приходом гостей накрийте стіл (можете навіть відразу покласти легкі закуски і напої), включіть музику і неяскраве освітлення (свічки або світильники).
6
Зустріньте гостей. Якщо вони не знайомі між собою - найкраще уявіть їх один одному. Не слід відразу ж вести гостей оглядати житло, якщо вони не виявили на це бажання. Найкраще - проведіть їх до столу, де запропонуйте їм напої і легкі закуски. Після того як гості трохи наситяться, почніть показувати їм своє нове житло або попросіть це зробити когось іншого, а самі в цей час поставте на стіл гарячі страви.
Зверніть увагу
Чи не дотримуйтеся строго шаблону заходи, вносите свої зміни, наприклад, після того як покажете гостям своє нове житло, запропонуйте їм зіграти в які-небудь гри.