Як навчитися професійно малювати.

Малювання - прекрасний засіб для вираження своїх почуттів та емоцій. Саме образотворче мистецтво дозволяє деяким людям розслабитися і привести в порядок думки і психіку. Тому це вміння дуже потрібно для людини. А як навчитися малювати професійно?
Інструкція
1
Якщо ви вирішили вчитися малюванню самостійно, то можна вдатися до різних самовчителях. У цих книгах всі пояснення дано покроково, що значно полегшує процес навчання. Важливо проводити навчання поступово, починаючи від самого простого до складного.
2
Для художника дуже важливо вміння спостерігати і помічати всі деталі. Так, спробуйте поспостерігати за людиною в процесі роботи, за птицею або звіром. Привчайте своє око подумки малювати ці форми. Хоча спочатку це буде важко, поступово звичка спостерігати зміцниться в вас.
3
Намагайтеся малювати предмети по пам'яті, промальовувати всі елементи. Це дасть вам можливість розвинути зорову пам'ять. Корисно одночасно вести кілька робіт з різними завданнями.
4
Фахівці радять на початковому етапі не захоплюватися колірним сприйняттям. Малюнок у фарбах краще практикувати пізніше, коли вже будуть відточені навички зображення форми, обсягу, відчуття пропорцій.
5
Малюйте кожен день по 20-30 хвилин. Тільки в цьому випадку можна удосконалювати свої навички і спостережливість. Ваш план на день - не менше 5-6 начерків. Намагайтеся малювати і вдома, і на роботі, і в дорозі. Таким чином, у вас розвивається рука, відточується вміння бачити характер, пропорції предметів. Корисно малювати комікси, покрокові інструкції.
6
Пробуйте копіювати картини великих художників. Намагайтеся максимально наблизитися до першоджерела. При цьому вивчайте не тільки технічні прийоми майстра, але і його біографію, поцікавтеся культурою того часу. Обов'язково читайте професійну літературу - книги з історії мистецтв, анатомію, монографії майстрів, вивчайте психологію, філософію - все, що пов'язано з професією художника.
7
Ставте перед собою цілі. Ні в якому разі не відкладайте свої плани, творчі ідеї. Беріть участь в конкурсах, виставках.