Як повернути безпечне вилучення.

Після виникнення збоїв операційної системи Windows XP можна спостерігати деякі порушення роботи програм і системних рішень. Наприклад, при раптовій перезавантаженні не витягуванні флешка може призвести до втрати значка безпечного відключення з системного трея.
Інструкція
1
Для відновлення роботи інструменту «Безпечне вилучення пристрою» необхідно скористатися допомогою системних додатків, наприклад, командного рядка. Вона дозволяє здійснювати введення команд, які докорінно можуть змінити хід завантаження, коректне відображення пристроїв і т.д.
2
Для її запуску слід натиснути меню «Пуск», вибрати елемент «Виконати». У вікні необхідно ввести команду cmd і натиснути кнопку ОК.
3
У чорному консольному вікні командного рядка необхідно ввести наступну команду «rundll32, shell32.dll, Control_RunDLL hotplug.dll» без каквичек і натиснути клавішу Enter.
4
Перед вами з'явиться вікно утиліти «Безпечне вилучення пристрою», але в треї, швидше за все, цей значок не з'явиться, тому для відображення значка необхідно зробити кілька дій у вікні «Провідника».
5
Відкрийте «Провідник» або запустіть «Мій комп'ютер». З представлених пристроїв виберіть будь, будь то розділ жорсткого диска або CD-привід. Натисніть правою кнопкою миші на пристрої і натисніть кнопку «Властивості».
6
У вікні, перейдіть до вкладки «Обладнання» і виберіть ваш flash-накопичувач або будь-який інший знімний накопичувач. Виберіть пункт «Властивості» цього пристрою і перейдіть на вкладку «Політика».
7
Серед усього тексту, представленого на даній вкладці, виберіть посилання «Безпечне видалення обладнання» (текст посилання може відрізнятися - залежить від версії операційної системи). Незабаром в системному треї з'явиться шукана іконка. Для збереження внесених змін необхідно перезавантажити комп'ютер.
8
Після перезавантаження спробуйте знову вставити flash-накопичувач і перевірити відображення іконки безпечного відключення пристрою в системному лотку. Натисніть правою кнопкою миші на іконку, виберіть пункт «Витягнути пристрій».