Як повернути панель навігації.

При виникненні збоїв у роботі операційної системи, необов'язково в Windows, функціональність деяких програм різко йде на спад. Наприклад, іноді в браузері Firefox пропадають кілька панелей, таким чином, важко перейти на інтернет-сторінку навіть з використанням пошукових систем.
Вам знадобиться
  • - Інтернет-браузер Mozilla Firefox.
Інструкція
1
При запуску браузера ви можете виявити, що серед відображуваних панелей не залишилося панелі навігації, адресного рядка і т.д. Бувають випадки, коли по «щасливому» збігом обставин пропадають абсолютно всі панелі. У таких випадках не варто панікувати, заново встановлювати заново ваш інтернет-браузер або, куди гірше, оновлювати версію операційної системи.
2
Практично всі предустановки програм можна змінити через меню налаштувань, але як бути, якщо і це меню не відображається. В останніх релізах браузера ця недоробка була виправлена, і при натисканні на клавішу Alt верхній рядок меню з'являється. Варто відпустити клавішу і меню знову зникне.
3
Отже, вам необхідно затиснути клавішу Alt, натиснути меню «Вид» і вибрати елемент «Панелі інструментів». У списку, необхідно позначити прапорцями відсутні панелі у верхній частині браузера. Також розташування панелей та окремих значків можна змінити після вибору пункту «Налаштувати» елемента меню «Панелі інструментів».
4
У вікні вам будуть доступні не тільки панелі, але й інші значки (команди), які за умовчанням не додаються в браузер з метою заощадити простір для відображення інтернет-сторінок. Наприклад, якщо ви використовуєте інформацію зі сторінок для цитування в форумах, інтернет-пейджерах або інших засобах спілкування, можна вивести елементи роботи з текстом (команди «вставити», «вирізати» і «копіювати»).
5
Якщо ви точно не пам'ятаєте, яка панель і де була розташована, досить натиснути кнопку «Відновити» у відкритому вікні і всі панелі візьмуть колишнє розташування. Також ви можете змінити відображення діючих значків, додавши до них підписи або прибравши значки, залишивши лише текст (випадає "Показувати»). Для завершення роботи з налаштуваннями панелей інструментів натисніть кнопку «Закрити», перезавантаження браузера не потрібно.