Як поставити лапки ялинки. лапки ялинки поєднання клавіш.

Лапки - це парні знаки пунктуації, використовувані в текстах самого різного призначення. Існує кілька варіантів накреслення лапок, які відповідно до вимог різних стандартів і технічних завдань повинні застосовуватися в суворо обумовлених випадках. Лапки-ялиночки за замовчуванням використовуються текстовим процесором Word при натисканні клавіш shift + 2 в російській розкладці клавіатури. Якщо цей варіант ви чомусь не можете використовувати - це не дуже страшно, так як існують і інші способи.
Інструкція
1
Натисніть спочатку клавіші ctrl + «е», а потім поєднання shift + 6, щоб вставити в текст документа відкриває лапки в текстовому процесорі Microsoft Office Word. Для вставки закриває лапки такого ж типу після натискання поєднання ctrl + «е» використовуйте поєднання shift + «ю».
2
Інший спосіб вставки таких лапок в Microsoft Word полягає у використанні спеціальної команди, яка дозволяє перетворювати коди символів у відповідні їм значки. Ця команда викликається натисканням клавіш ctrl + x (це латинська літера). Щоб вставити в текст відкриває лапки введіть Юникод-значення 00AB (букви тут латинські), а потім натисніть сполучення ctrl + x. Word прибере з тексту введені вами 4 літери, а замість них помістить одну відкриває лапки. Для розміщення в тексті аналогічної закриває лапки використовуйте таку ж послідовність операцій з кодом 00BB.
3
Використовуйте ASCII-коди лапок-ялинок в способі, який діє не тільки в Microsoft Word, але і в інших програмах. Натисніть клавішу alt і, не відпускаючи її, наберіть на додатковій (цифровий) клавіатурі чотиризначний ASCII-код потрібного символу. Для вставки відкриваючої лапки використовуйте код 0171, а закриває лапки відповідає код 0187.
4
При необхідності помістити такі лапки у вихідний код HTML-документа можна використовувати «символьні примітиви» цієї мови - послідовність символів & laquo; відображає в сторінці відкриває лапки, а послідовність & raquo; - Закриває. Крім того, тут теж можна використовувати ASCII-коди і замінити & laquo; на «, а & raquo; - На ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X749ls_m344