Як побудувати садову альтанку. садові альтанки, Як побудувати.

Альтанка вже кілька століть є найпоширенішим присадибною павільйоном. Вона дає можливість її власникам спостерігати за навколишнім світом, а також спілкуватися з природою і просто відпочивати.
Інструкція
1
Перед тим як приступати до зведення альтанки, необхідно вибрати ділянку. Врахуйте, що вона повинна не тільки прикрашати ваш двір, а й бути куточком для відпочинку. Ідеально підійде місце, яке захищене від палючих сонячних променів. Приміром, звести альтанку можна в тінистому куточку саду. Приємно відпочивати можна буде також поблизу штучного або ж природної водойми.
2
Садові альтанки діляться на довготривалі і короткочасні. Вам доведеться вибрати щось одне. Пристрої, які використовуватимуть декілька сезонів, найкраще виготовляти з однакових збірно-розбірних взаємозамінних конструкцій. Їх можна буде скласти перед початком холодів. Довготривалі же альтанки передбачають наявність підстави. На ньому вони і розміщуються. Повинна бути забезпечена хороша стійкість споруди. Зверніть увагу на вітрові навантаження. Для зв'язку з грунтом можна застосувати легкі фундаменти. Також часто використовують заглиблені металеві труби, до яких виконується кріплення конструкції альтанки. В якості підстави можна використовувати тверде покриття доріжок і майданчиків.
3
Особливу увагу приділіть збереження обладнання річного приміщення. Лавки та столи, які виготовлені з дерева, необхідно просочити антисептиком. Влаштуйте гідроізоляцію, якщо їх підстави заглиблені в грунт. Кожну довготривалу конструкцію потрібно покрити захисним шаром емалі або лаку.
4
При створенні зони відпочинку не потрібно відразу будувати альтанку-павільйон. Можливо, вам більше підійде кругова лава, встановлена під деревом. В тіні дерева на такий лаві завжди приємно відпочити. На виготовлення такої лави не втече багато часу. Декоративність ж повністю залежить від майстерності, а також смаку домашнього умільця. Даний варіант облаштування також має перевагу, яка полягає в схоронності ґрунту біля стовбура дерева. Вона в цьому місці не буде втоптують.