Як розібрати РК монітор Samsung. Як розібрати монітор samsung tw19hvzq706968e.

Рідкокристалічні монітори Samsung широко поширені і користуються заслуженою популярністю. Незважаючи на їх надійність і невибагливість, іноді вони все-таки виходять з ладу. Вирішивши виправити монітор самостійно, користувач вже на першому етапі ремонту стикається з проблемою розборки монітора.
Інструкція
1
В переважній більшості випадків несправність рідкокристалічних моніторів Samsung пов'язана з виходом з ладу конденсаторів блоку живлення, їх легко визначити за характерною роздутості. Замінити їх - справа кількох хвилин, але для того, щоб дістатися до плати з деталями, спочатку необхідно розібрати монітор.
2
Розбирання монітора Samsung досить проста і займає не більше десяти хвилин. Від'єднайте шнур живлення, покладіть монітор долілиць на що-небудь м'яке. Викруткою відкрутіть гвинти, що утримують «ногу» монітора. Зніміть її і відкладіть в сторону.
3
Відшукайте на бічній поверхні корпусу монітора стик передньої і задньої панелей. Введіть в цей стик викрутку з тонким плоским кінцем і злегка розсуньте панелі. У утворився проміжок вставте боком лезо другий викрутки.
4
Пересуньте першу викрутку далі і знову розсуньте панелі. У якийсь момент ви почуєте гучний різкий клацання - це відкриється засувка, якої з'єднані панелі. Пересуваючи викрутку по периметру, ви поступово відкриєте всі засувки і розділіть передню і задню панелі.
5
викрутки працюйте дуже обережно, щоб не пошкодити корпус монітора. Замість викрутки можна використовувати шматочок твердого жорсткого пластика - наприклад, дисконтну карту. Можете спробувати знайти спеціальний інструмент, він продається як інструмент для розтину корпусів стільникових телефонів - невеликий трикутний пластиковий пелюстка. Їм працювати найзручніше, але цілком підійде і дисконтна карта.
6
Введіть карту в стик, підчепити її куточком передню панель монітора. Після того, як вдалося створити щілину між панелями, продвигайте карту по периметру доти, поки всі засувки не відчиняться.
7
Акуратно зніміть задню панель монітора. З однією з сторін монітора ви побачите захисну металеву пластину, відкрутіть гвинти і зніміть її. Потім від'єднайте роз'єми йдуть до електронної плати проводів, зазвичай їх три - два з одного боку і один з іншого. Якщо третій провід додатково кріпиться скотчем, відклейте його.
8
Відкрийте, як книгу, блок з електронними компонентами. Тепер відкрутите гвинти, що утримують плату, від'єднайте роз'єм. Плата вільна, ви можете вийняти її для огляду і ремонту.
При виникненні поломок в смартфоні IPhone 3G необхідно розібрати весь апарат, щоб з'ясувати причину неполадки. Оскільки цей апарат сучасний, то і система збирання-розбирання застосовується найсучасніша. Усередині смартфон виконаний з металевих деталей, які кріпляться найдрібнішими металевими гвинтами. Тому від вас буде потрібно тонка хрестова викрутка. Екран можна зняти тільки після демонтажу задньої панелі апарату.
Вам знадобиться
  • Смартфон IPhone 3G, тонка викрутка «+», гострий ніж.
Інструкція
1
Після того, як ви зніміть задню панель, вам необхідно розкрутити 6 гвинтів, які тримають металеву пластину. В свою чергу пластина притримує екран. Вам необхідно розкрутити 3 гвинта з одного бічний боку, 2 гвинта з іншого боку і один гвинт на тильній стороні апарату. Скористайтеся тонкої хрестової викруткою, по черзі розкручуючи кожен гвинт. Для швидкого демонтажу гвинтів з корпусу апарату притримуйте смартфон лівою рукою.
2
Після виконання цієї операції скористайтеся тонким предметом, відмінно підійде гострий ніж. Вставте вістря ножа між металевою пластиною і корпусом фотоапарата. Акуратно підчепити екран і витягніть його. Зверніть увагу, що для зміни старого екрану на новий екран необхідно скористатися феном. Нагрійте феном екран, щоб металева пластина легко змогла відійти від екрану.
3
Після нагріву екрану просуньте ніж в утворилися пази. Проведіть нож по всьому периметру екрану. Якщо на пластині залишилася целулоїдна плівка, видаліть її, вона вам більше не знадобиться.
4
З нового екрану необхідно зняти захисну пластикову плівку. З'єднайте екран з металевою пластиною, злегка натиснувши на неї. Тепер ви можете зібрати ваш смартфон в зворотній послідовності.