Як роздруковувати документи Excel. Як роздрукувати сторінку з екселя.

Відправлення на друк документів з табличного редактора Microsoft Office Excel не має майже ніяких особливостей у порівнянні, наприклад, з аналогічною операцією в текстовому процесорі Microsoft Office Word. Можливо, єдиною відмінністю буде те, що книги excel зібрані з вкладок-листів, кожен з яких може бути надрукований на декількох сторінках.
Інструкція
1
Переконайтеся, що принтер готовий до роботи, тобто він включений, забезпечений папером і тонером та приєднано до комп'ютера через мережу, LPT або USB-порт.
2
Запустіть табличний редактор і завантажте в нього документ, який потрібно роздрукувати. Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» і за допомогою елементів управління, поміщених в групи команд «Параметри сторінки» і «Вписати» підберіть найбільш підходящі розміри полів, орієнтацію сторінок, область друку та інші настройки. Клацання по маленькій піктограмі в правому кутку навпроти назв груп команд відкриває одне і те ж вікно з більш докладними налаштуваннями.
3
Використовуйте поєднання клавіш ctrl + f2, щоб включати вікно попереднього перегляду і бачити результати зміни налаштувань друку. Якщо ви припускаєте друкувати кілька сторінок на одній стороні кожного друкованого аркуша, то клацніть по піктограмі в правому кутку навпроти назви групи команд «Параметри аркуша» і у вікні, виберіть послідовність, в якій слід друкувати сторінки на аркуші.
4
Коли параметри розміщення таблиць на сторінці будуть встановлені, натисніть клавіші ctrl + p. У секції «Вивести на друк» поставте відмітку в полі «всю книгу», якщо хочете роздрукувати з вибраними настройками всі аркуші документа Excel. Якщо ж ви припускаєте, що для таблиць інших аркушів будуть потрібні інші настройки, то залиште позначку в полі «виділені листи».
5
Змініть значення в поле «Число копій», якщо потрібно роздрукувати кілька примірників документа. У випадаючому списку «Ім'я» можна вибрати інший принтер, якщо той, який вибрав Excel, вас не влаштовує. Якщо ж потрібного принтера немає і в цьому списку, то відшукайте його за допомогою діалогу, що викликається клацанням по кнопці «Знайти принтер».
6
Натисніть кнопку OK, і Excel поставить документ в чергу друку принтера.