Як назвати школу.

В Москві та інших великих містах Росії багато державних і приватних шкіл, як загальноосвітніх, так і спеціальних, або пропонують навчити англійської, музиці або навіть акробатики. Як зробити так, щоб про вашу школі говорили? Як виділити їх із загальної маси? Придумати оригінальну назву.
Інструкція
1
Розробка назви для компанії, установи або продукту (найманого) - послуга, що надається фахівцями з лінгвістичною освітою або рекламними агентствами. Здається, що придумати гарну, "продати" ваші послуги або товари назву легко, проте не завжди це так. Багато звертаються саме до фахівців, які проведуть маркетингові дослідження, визначать, як може називатися ваша послуга або товар, протестують кілька назв на цільовій групі і тільки після цього визначаться з ним остаточно. Якщо вам необхідно назвати школу, найкраще звернутися до фахівців, оскільки конкуренція на ринку освітніх послуг велика, а назва - частина іміджу, "бренду" школи.
2
Хороший найманого може коштувати дорого - від 15 000 рублів. Якщо ви вирішили придумати назву для школи самі, скористайтеся алгоритмом розробки назв, яким користуються неймери: 1. визначитеся з видом освітніх послуг, які ви плануєте надавати; 2. визначитеся з цільовою аудиторією; 3. придумайте пару назв, які б відображали суть освітніх послуг, які надає ваша школа, і які б сподобалися і запам'яталися вашої цільової аудиторії; 4. перевірте по пошуковикам - чи немає школи з такими назвами в вашому місті? 5. якщо маєте можливість, запропонуйте представникам вашої цільової аудиторії оцінити придумані вами назви і з урахуванням їх думки виберіть вже одне конкретну назву.
3
Само по собі оригінальна назва не допоможе вам залучити натовпу клієнтів в свою школу, але зате школа з добре запам'ятовується і викликає позитивні емоції назвою буде завжди "на слуху". Тому назва не повинна бути безликим або схожим на інші. Втім, занадто помітних назв школі теж давати не варто: все ж школа - НЕ кафе.
4
Назва повинна відображати те, чим ви займаєтеся, іншими словами, які послуги надаєте. Очевидно, що спортивній школі підходить одна назва, а спеціалізованої лінгвістичної - зовсім інше. Назва повинна асоціюватися з видом надаваних школою послуг.
5
Є школи для дітей, для підлітків і для дорослих. Перші - загальноосвітні, середні. Таку школу вибирає, звичайно, не дитина, а його батьки. Тому назва повинна запам'ятатися їм. Зрозуміло, батьки бувають різні, як за вимогливості, так і по достатку. Елітну школу краще назвати більш помітно, підкреслюючи її елітність. Звичайну, недорогу, нехай і дуже хорошу, навпаки не варто називати занадто помітно, оскільки деякі батьки можуть помилково прийняти її за елітну і подумати, що не зможуть заплатити за навчання дитини в ній.
6
Для підлітків існує багато видів шкіл. Це та ліцеї, і спортивні школи, і художні. Підліток, як правило, вибирає школу разом з батьками, тому назва має бути "сімейним". Крім того, воно має відображати специфіку школи. Приблизно так само і із школами для дорослих - школа підприємництва, вивчення романських мов або маркетингу повинна називатися так, щоб не вводити потенційного клієнта в оману про надані їй послуги.
Народження другої дитини - другий дуже важливий і відповідальний крок у житті майбутніх батьків. Підбір ім'я новонародженому маляті - справа не з простих. Адже ім'я впливає на подальшу долю людини. Батьки часто спираються на сімейні традиції, модні віяння, на національні, релігійні та навіть на власні політичні погляди. Також, важливе значення при виборі імені для свого чада має час року, коли він з'явився на світ.
Вам знадобиться
  • Час, число, місяць і рік народження дитини.
Інструкція
1
З давніх часів люди зраджували величезне значення вибору імені для своєї майбутньої дитини, іноді навіть загадували кілька імен наперед, так як народжували велика кількість дітей. З самого народження ім'я давало характеристику його власнику, і супроводжувало все його життя, зобов'язуючи підтверджувати його значення.
2
Особливе значення має час року, коли народилася дитина. Не дарма за традиціями минулих століть для малюка вибирали ім'я за календарем (святках). Підходящим було саме близьке ім'я до дати народження (спочатку до дати хрещення).
3
Найчастіше при виборі імені для другої дитини, батьки спираються на той факт, що у них вже є малюк, який має ім'я, прізвище та по батькові. Тому виникає наступне питання, а чи треба, щоб ім'я другого дитя відповідало попереднього або може урізноманітнити родичів по імені?
4
Існує велика кількість імен, які беруть свій початок з різних народів світу: слов'янські, мусульманські, західні, латинські, єврейські, грецькі і т.д. Одне з головних значень вибору імені для малюка має його поєднання з по батькові.
5
Рекомендується, щоб обране ім'я вимовлялося і запам'ятовувалося як само по собі легко, так і з по батькові. Важко вимовляємо імена стають мимовільної перешкодою в спілкуванні і викликають напругу з боку того, хто звертатиметься, а також незручність у того, до кого звертатимуться.
6
Потрібно врахувати і те, щоб дане ім'я не утрудняло утворення пестливих форм. Такі нюанси передають різні ставлення до людини. Якщо це хлопчик, то його ім'я має легко перетворювати батькові, щоб майбутньому онукові не принесло це страждання.
7
Зовсім небажано називати дитину ім'ям батька або матері, так як це надає нестійкості в характері, підвищується емоційність, зайва дратівливість. Це пояснюється тим, що дитина і так багато чого успадковує від своїх батьків, і добре, якщо це будуть кращі якості, але частіше за все буває навпаки.
Зверніть увагу
Дуже часто при хрещенні священик не знаходить в святках обраного імені батьками і пропонує змінити його. В цьому немає нічого страшного. З давніх давен наші предки давали дитині два імені. Під одним хрестили і не поширювалися про нього, а в зверненні до дитини використовували інше, обране ними заздалегідь.
Корисна порада
Зовсім не рекомендується називати дитину на честь померлих родичів, а також живих бабусь і дідусів.