Як обшити старий будинок. обрешетка під сайдинг відео.

Старий заміський будинок протягом свого довгого життя піддавався впливу сонця, снігу, дощу і вітру. І тепер перед вами постало завдання не тільки заново його облицювати, а й закласти щілини, утепливши стіни з зовнішнього боку. До початку наведення краси зовні, подумайте про всіх кабелях і трубах, які повинні мати вхід з вулиці в будинок із зовнішнього боку. Їх можна сховати під обшивку, тоді вам не потрібно буде свердлити нові стіни, обiітие сайдингом або вагонкою.
Вам знадобиться
  • - вініловий сайдинг;
  • - рулетка;
  • - ножівка з дрібними зубами;
  • - схил і рівень;
  • - антисептик;
  • - валики, кисті;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Заміряйте довжину і висоту стін, які будуть оброблятися вініловим сайдингом. Доглянете панелі, орієнтуючись на найдовшу стіну. При такому розкладі у вас буде мінімальна кількість відходів.
2
Розрахуйте кількість панелей. Помножте їх довжину на ширину, потім порівняйте цю цифру з площею стін вашого старого будинку. Найкраще зробити креслення окремо по кожній стіні на папері і підрахувати матеріал таким чином. Ви побачите, куди можна пристосувати обрізки сайдингу, щоб ремонт вийшов економним.
3
Виберіть той колір панелей, який вам більше припаде до душі. Цей вініловий матеріал представлений величезною палітрою. Якщо докласти трохи фантазії, то можна скомбінувати сайдинг з однієї серії, але різного кольору.
4
Якщо ваш будинок вже був обшитий вагонкою, то демонтувати її немає необхідності. Видаліть тільки підгнилі або сильно пошкоджені плашки. Закріпіть розбовталися або нерівні місця. Свінтіла зовнішні декоративні елементи, водостічні труби, віконниці, якщо вони є. Обробіть всі стіни антисептиком.
5
Зробіть обрешітку на зовнішніх стінах старого будинку. Перевірте поверхню стін рівнем і схилом. Вініловий сайдинг повинен кріпитися на вирівняні ділянки. Враховуйте цей момент при монтажі основи з дерев'яних рейок.
6
Заповніть відстань між закріпленими рейками утеплювачем, який виберіть на свій розсуд. Поверх утеплювача степлером закріпіть паронепроникну плівку.
7
Обшийте старий будинок сайдингом. Між пластиковими панелями, дерев'яними стінами і утеплювачем буде невелике повітряний простір, який забезпечить необхідну вентиляцію і не дасть стінам покритися пліснявою.
8
Вініловий сайдинг - довговічний матеріал. Його можна використовувати в кліматі з великими перепадами температур. Для миття зовнішніх стін будинку, покритих панелями, досить використовувати шланг з водою. Сильний струмінь змиє налиплу бруд, і будинок буде виблискувати чистотою.
Зверніть увагу
При кріпленні вінілових панелей залишайте невеликий зазор між капелюшком шурупа і самим сайдингом, щоб обшивка вдома не неприємно вразила, коли матеріал буде розширюватися або стискатися.
Корисна порада
Будинок можна покрити дерев'яною вагонкою - це бюджетний варіант, але вам потрібно щороку оновлювати зовнішній вигляд дощок. Фарба від атмосферних впливів буде розшаровуватися і облазити.