Як прибрати вуса.

Зростання волосків над верхньою губою посилюється в період статевого дозрівання. У власниць смаглявої шкіри і темного волосся так звані "вусики" більш помітні, що часто стає причиною появи комплексів. Справитися з проблемою можна різними способами.

Вам знадобиться

- пінцет; - 10% лідокаїн-спрей; - крем-депілятор для особи; - воскові смужки для особи; - швейна нитка; - заспокійливий лосьйон; - засіб, що сповільнює ріст волосся.

Інструкція
1
Візьміть косметичний пінцет і з його допомогою видаліть по одному всі небажані волоски. Для зменшення хворобливості процедури розпиліть на шкіру верхньої губи 10% розчин лідокаїну, нанесіть новокаїнову мазь, або протріть шкіру кубиком льоду до появи відчуття легкого оніміння. Зверніть увагу на те, що лікарські засоби необхідно наносити за 7-10 хвилин до початку процедури, а потирати шкіру кубиком льоду - безпосередньо перед нею. Використання спеціальних пінцетів, оснащених функцією підсвічування, дозволить видалити навіть найтонші волоски.
2
Купуйте крем-депілятор, призначений для особи. Перед застосуванням проведіть тест на алергію. Якщо на шкірі після пробного нанесення не з'явилося почервоніння, лущення та свербіння, приступайте до процедури. За допомогою шпателя нанесіть депілятор на шкіру верхньої губи. Витримайте час, вказаний в інструкції, а потім за допомогою того ж шпателя видалите крем разом з волосками.
3
Скористайтеся восковими смужками для депіляції особи. Знежирте шкіру над верхньою губою яким лосьйоном, що містить спирт. Покладіть воскову смужку між долонями і енергійно тріть протягом 30 секунд. Зніміть захисну плівку з воскового шару і щільно притисніть смужку до шкіри верхньої губи. Різким рухом видаліть смужку разом з волосками. Нанесіть на депілірованную область заспокійливий лосьйон або крем.
4
Візьміть міцну нитку для шиття довжиною 20-25 см. Зв'яжіть її кінці вузлом. Протягніть пальці обох рук в петлю, що утворилася, натягуючи її. Перекрутіть нитка посередині 4 рази так, щоб утворилася "вісімка". Утримуючи її в натягнутому стані, прикладіть до шкіри. Відводячи великий палець від долоні, переміщайте місце перекручування ниток, при цьому волоски будуть затискатися між нитками і висмикувати. Міняйте розташування ниток для того, щоб захопити всі волоски. Процедура досить болюча, тому скористайтеся способами, що дозволяють зменшити чутливість шкіри, описаними в першому кроці.
Корисні поради

Користуйтеся лосьйонами і кремами, що сповільнюють ріст волосся. Це дозволить продовжити результат епіляції.