Як назвати фірму меблів.

Меблевий бізнес - напрямок, який не втрачає своєї актуальності. Але щоб забезпечити успіх і розвиток, потрібно брати до уваги кожну дрібницю. Правильне і вдала назва для меблевої фірми - один з гарантів успіху на ринку.
Інструкція
1
Відкриття меблевої фірми - досить трудомісткий процес. Щоб цей бізнес став успішним, потрібно правильно організувати цілий ряд процесів: вибрати відповідне приміщення і підготувати його, підібрати надійних постачальників і укласти з ними контракти, оформити всі необхідні для торговельної діяльності документи, набрати і навчити персонал. Всі ці дії допоможуть налагодити продажі і забезпечити необхідний оборот. Проте головним завданням є формування споживчої симпатії, довіри і лояльності покупців. У справі завоювання клієнтів не обійтися без грамотного маркетингу, в тому числі - без вдалого нейминга.
2
Перш ніж починати думати над назвою фірми меблів, необхідно визначитися з портретом цільової аудиторії. Постарайтеся якомога точніше уявити потреби і можливості майбутніх покупців. Хто частіше буде купувати предмети інтер'єру в меблевій фірмі - чоловіки чи жінки? Якого віку? Яку суму вони можуть витратити на зміну обстановки? Виходячи з відповідей, можна буде знайти назву, яка стане для майбутніх клієнтів чітким сигналом про те, що тут є те, що їм потрібно.
3
Щоб вдало назвати фірму меблів, в першу чергу, потрібно виключити можливість повторення. Ретельно проаналізуйте діяльність конкурентів, складіть список зайнятих назв. Можна відзначити серед них ті, що вам особливо сподобалися, і спробувати обіграти їх. Після цього можна приступати до генерації назви фірми меблів. Існує кілька сценаріїв створення нового бренду: - обіграти меблеву тематику (пригадати якомога більше слів, пов'язаних з меблями - назви окремих предметів інтер'єру, усталені вирази, сленг); - зробити акцент на сфері застосування (придбання меблів, її використання, вигода, зручність, довговічність). Для подібних варіантів допустимо використовувати дієслова, в тому числі наказового способу, або віддієслівні прикметники. Наприклад: "обставити", "обставляють", "меблюються" і т.п.
4
Вибираючи остаточний варіант назви фірми меблів, не забудьте перевірити, як воно звучить при відмінюванні і відмінюванні, а також при вимові вголос. Продавцям і менеджерам доведеться вимовляти його багато раз в день, тому постарайтеся, щоб слово було чітким, ясним, однозначно сприймалося на слух. Дуже добре, якщо до майбутнього назвою відразу вдасться підібрати однойменний домен - покупцям буде простіше запам'ятати адресу сайту магазину.
Зверніть увагу
Уникайте назв, схожих з уже існуючими магазинами, - це плутає покупців.
Корисна порада
Постарайтеся знайти для назви слово, яке у потенційних покупців твердо асоціюється з придбанням меблів.