Як стимулювати персонал. Як стимулювати працювати.

Чим краще працює співробітник, тим ефективніше розвивається компанія. Але як змусити працівника усвідомити всю відповідальність, що лежить на ньому? Як зробити так, щоб він працював з великим ентузіазмом і, відповідно, з більшою віддачею? Відповідь досить проста: потрібно перетворити роботу з рутини в задоволення.
Інструкція
1
Стимулюйте персонал матеріально. Метою будь-якого робочого процесу є отримання прибутку. Як би людина не любив свою роботу, він змушений ходити на неї, щоб заробляти собі на життя. Якщо в компанії мало ентузіастів, які працюють «для себе», то матеріальне стимулювання відмінно підійде в якості способу підвищення ефективності виробництва. Різновидами такого стимулювання можуть бути широко практикуються аванси, премії, додаткові виплати, заохочення найбільш вдалих проектів і т.д. Причому оплата може проводитися не тільки грошовими коштами, а й предметами техніки або путівками.
2
Зверніть увагу на вільний час своїх співробітників. Надайте їм більше самостійності в цьому плані. Це не означає, що ви повинні різко скоротити робочі години і дозволити співробітникам приходити на робоче місце тоді, коли їм заманеться. Просто дозвольте їм самостійно планувати час, у який вони працюватимуть. Природно, якщо специфіка вашого бізнесу дозволяє піти на такий крок. Наприклад, ви можете встановити точну кількість годин, яке має бути відпрацьовано в день/тиждень/місяць, а співробітник нехай сам вибирає, як він розпланує свій графік.
3
Дозвольте людям спілкуватися один з одним. Вчені з'ясували, що людина з великим задоволенням йде на роботу, якщо у нього там є колеги, з якими можна поговорити «по душах». Як правило, ефективність роботи при цьому не тільки не знижується, але, навпаки, стає відчутно вище. Найміть фахівця, який займатиметься організацією корпоративних свят і спільного проведення часу.
4
Надайте співробітникам велику свободу в формуванні свого робочого простору. Якщо людина буде комфортно себе почувати, перебуваючи на робочому місці, то він з великим задоволенням буде йти на службу. Нехай співробітник сам вибирає, як буде організована його діяльність: чи буде він використовувати стікери, електронні додатки або щоденник, з якої гуртки він буде пити і як буде розташований його комп'ютер.