Як оплатити електронні гроші.

Популярність електронних грошей при оплаті послуг і товарів в мережі, а також при необхідності переведення коштів стає все більше і більше. Швидкість, надійність і простота, притаманна роботі з електронними грошима, гідно оцінюється користувачами інтернету.
Вам знадобиться
  • - гаманець в електронній платіжній системі;
  • - картка банку, що надає послугу виведення електронних грошей.
Інструкція
1
Електронні гроші використовуються в множинних існуючих електронних платіжних системах, найпопулярнішими серед яких вважаються Webmoney і Яндекс.Деньги. Щоб мати можливість доступу до будь-якої з електронних платіжних систем необхідно пройти процедуру реєстрації, супроводжувану отриманням логіна і пароля, після чого проводиться відкриття рахунку (формування особистого електронного гаманця).
2
Тепер стають доступними будь-які передбачені системами електронних грошей операції з коштами на даному гаманці: вчинення покупок в Інтернеті, оплата рахунків за комунальні послуги, переказ коштів на електронні гаманці інших зареєстрованих в даній системі користувачів, а також виведення коштів для отримання готівки грошей.
3
Для оплати електронних грошей на користь іншого користувача необхідно мати необхідну суму на своєму електронному гаманці і знати номер гаманця, на який необхідно здійснити переклад. При введенні цього номера, отправляемой суми та відповідної процедури підтвердження відправки кошти будуть переведені на вказаний гаманець в електронній платіжній системі. Перерахування найчастіше займає кілька секунд. Також можлива оплата на електронний гаманець з банківської картки, при цьому оплачується комісія банку.
4
Для виведення грошей з електронної платіжної системи в "живу" банківську систему для отримання грошей готівкою можливі варіанти виведення коштів на банківську картку або через банківські системи переказів типу Western Union (тут, правда, досить високий тариф за надання послуг). Для отримання банківської картки необхідно звернутися в обраний банк і поцікавитися, чи підтримується в їх системі роботи функція виведення електронних грошей (великі банки вже давно надають таку послугу). Після цього досить прикріпити картку до гаманця і виведення грошей на неї не буде представляти ніяких складнощів.
Зверніть увагу
Будьте особливо уважні при введенні рахунку, на який збираєтеся відправити гроші, якщо хочете, щоб гроші потрапили за призначенням, а не комусь іншому.
Корисна порада
Логін і пароль, що відкривають доступ до вашого гаманця - інформація конфіденційна, зберігайте їх у надійному та недоступному для сторонніх місці.