Як відремонтувати одяг. Як приклеїти латочку на дитячий комбінезон.

Одяг має властивості з часом рватися і зношуватися. Іноді з нею включаються і різні неприємності, наприклад, рветься або протирається. Але в більшості випадків - це не привід викидати річ. Можна відремонтувати майже будь-яку неприємність в домашніх умовах.
Інструкція
1
Зашийте дірку, якщо раптом вона утворилася на одязі. Акуратними стібками закладіть отвір, намагайтеся, щоб не було видно вашої роботи. Якщо непомітно прибрати таким способом прорив не вдалося, поставте латочку. Сьогодні саме декоративна накладна тканина буде виглядати цікаво. Зашивати краще шкарпетки, а заплатки ставити, наприклад, на джинсах.
2
Замініть блискавку або відремонтуйте її, якщо причина поломки в застібці. Можна замінити рухому частину блискавки або всю повністю, в залежності від типу проблеми. Вшивати блискавку необхідно на машинці, максимально її витягаючи, щоб не утворювалося складок. Подібний ремонт можна довірити майстру, він допоможе підібрати необхідні деталі.
3
Зробіть аплікацію на місці, де необхідний ремонт. Наприклад, якщо пропалили кофту або плаття. Підберіть малюнок, відповідний по стилю і кольору. Найчастіше такий вид ремонту підходить до дитячого одягу. Для дорослих, якщо пошкодження тканини невелике, можна використовувати брошка; якщо пошкодження на комірі - шарф або красиво зав'язаний хустку.
4
Пофарбуйте одяг, якщо проблема необхідності ремонту в кольорі. Буває, що річ полиняла або була облита не змивати фарбою. Виберіть колір, який максимально зможе виправити ситуацію, тобто темніше, ніж сама тканина або пляма. Спочатку спробуйте пофарбувати шматочок подібної тканини, щоб зрозуміти, що вийде. А потім приступите до фарбування всієї речі. Чітко дотримуйтесь інструкції фарби, щоб не зіпсувати річ остаточно.
5
Замініть частини одягу, якщо не можете відремонтувати іншими способами. Наприклад, манжети шуби або рукава улюбленої кофти можна повністю замінити. Для цього знайдіть потрібну тканину, зробіть викрійку необхідної деталі, а потім пришити її на місце колишньої.
6
Зверніться за ремонтом в ательє. Більшість видів ремонту можливо довірити професіоналам. Вони правильно оцінять пошкодження та запропонують найбільш кращий варіант ремонту. Також в ательє буде великий вибір тканини, який можна використовувати для латочок або заміни частини виробу.