Як повернути зняті номери.

Співробітники ГИБДД можуть знімати з автомобіля реєстраційні знаки (номера) з деяких причин, пов'язаних з порушенням правил експлуатації транспортного засобу (детально причини перераховані в статті №12 КоАП РФ).
Інструкція
1
Для того щоб їх повернути, необхідно виконати певні процедури.Устраніте причини, за якими експлуатація транспортного засобу, у відповідність з пунктом 144 Адміністративного регламенту, була заборонена. Отримайте документ, який офіційно підтверджує, що усунуто саме те порушення, через якого були зняті державні реєстраційні знаки з вашого автомобіля співробітниками ДІБДР.
2
Зверніться саме в той підрозділ ГИБДД, співробітники якого зняли з вашої машини номери, оскільки вони будуть знаходитися саме там, а не за місцем реєстрації вашого автомобіля. Забирати їх потрібно особисто, оскільки пересилання номерів за місцем проживання або реєстрації транспортного засобу не передбачена регламентом.
3
Надайте співробітникові ГИБДД, у якого знаходяться зняті з вашого автомобіля номерні знаки, документи, які підтверджують усунення причини для зняття співробітниками ДПС номерів. Вимагайте повернення ваших номерів.
4
У КоАП РФ зазначено, що водій протягом доби може рухатися на своєму автомобілі без номерів, для того, щоб усунути причину, яка призвела до заборони експлуатації автомобіля.Запрещена їзда на автомобілі, у якого є такі несправності: - гальмівна робоча система не відповідає ГОСТу; - Не герметичний гідропривід гальм; - Сумарний люфт рульового управління не відповідають нормам; - несправне пристрій, який фіксує рульову колонку; - передбачений конструкцією рульового управління гідропідсилювач відсутній або несправний.
5
Посадовими особами ОВС РФ державні реєстраційні (номерні) знаки повертаються власнику автомобіля після усунення причини, по якій була заборонена експлуатація транспорту. Про повернення реєстраційних знаків робиться запис у протоколі про заборону експлуатації транспорту і в Реєстрі.
Зверніть увагу
Якщо у вас виявлена несправність, при якій заборонена подальша їзда, краще скористатися послугами евакуатора.
Корисна порада
Після зняття номерів з вашої машини і складання відповідного протоколу якомога швидше прийміть заходи до усунення причини, що призвела заборона на експлуатацію автомобіля. Протягом доби ви ще можете на ньому їздити без номерів, це дозволить доїхати до найближчої СТО.
Квартири в Москві користуються великим попитом у потенційних орендарів, що забезпечує стабільно високі ціни на них. Але в цілому технологія пошуку мешканців не має принципових відмінностей від інших міст. Ви можете як звернутися за допомогою до ріелтерами, так і вести самостійний пошук.
Вам знадобиться
  • - вивчення ринку;
  • - консультація ріелтера;
  • - послуги агентів з нерухомості або ЗМІ та інших ресурсів оголошень;
  • - договір оренди.
Інструкція
1
Якщо ви здаєте квартиру в перший раз, не буде зайвим проконсультуватися в одному, а краще кількох агентствах про те, на яку суму ви можете розраховувати, навіть якщо віддаєте перевагу самостійний пошук арендатора.Етот розмова допоможе вам зрозуміти, скільки просити за квартиру і які чинники впливають на її цену.Об'явленія ж про аналогічні пропозиціях не завжди слушну порадник. У них може бути і дещо завищені ціни у разі пропозиції і занижена - попиту. У кожної сторони свої апетити.
2
Складіть текст оголошення з урахуванням факторів, що впливають на ціну. Додайте його на найбільш популярних ресурсах.Із друкованих ЗМІ можна виділити газету "З рук в руки". Хороший ефект дають також багато онлайн дошки оголошень "квартирні" спільноти в соціальних мережах, зокрема, Живому журналі.
3
Готуйтеся до того, що дзвінків буде багато, в тому числі в позаурочний час. Найкраще завести окрему сім-карту і включати її лише тоді, коли вам зручно говорити. В інші години допоможе автовідповідач з привітанням, адресованим потенційним орендарям, і рекомендацією залишити телефон або зателефонувати у вказаний вами час.
4
Під час переглядів будьте готові пред'явити документи, що підтверджують ваше право розпоряджатися квартирою, і відповідати на запитання, вислуховувати зауваження щодо квартири. У свою чергу, твердо стійте на своєму при спробах збити ціну і відразу озвучуйте вимоги до потенційного орендаря і важливі для вас умови подальшої взаємодії.
5
Розгляньте різні варіанти внесення депозиту (в банківську комірку на ваше ім'я з передачею ключа орендарю, готівкою під розписку чи іншими), виберіть найбільш зручний вам. Обговоріть терміни і порядок внесення місячної плати (готівкою, перерахуванням на рахунок чи іншими) .Все домовленості закріпіть в окремому документі (договорі). Завіряти його у нотаріуса не треба, достатньо простої письмової форми з підписами сторін, типовий текст можна скачати в інтернеті і відредагувати під свої потреби.
6
Після підписання договору передайте ключі від квартири в обмін на плату за перший місяць і депозит.