Як придумати назву для реп-групи. Назва реп групи.

Зібравши колектив для виконання популярної реп-музики, ви, безсумнівно, маєте шанси на великий успіх. Але крім своєї музичної програми вам варто подумати, як же назвати свою групу. Слово або декілька слів, якими ви представите свій колектив, стане вашою візитною карткою. Тому підійдіть до даного питання відповідально.
Вам знадобиться
  • фантазія, думку всього колективу
Інструкція
1
Не звалювати цей обов'язок на одну людину, набагато простіше буде зібратися всім колективом і почати кожному по черзі пропонувати вголос свої варіанти. Якусь назву, напевно, припаде до смаку всій вашій групі. Але придумане слово повинно бути унікальним у своєму роді, а також зрозумілим і простим на слух. Краще уникати шиплячих і свистячих звуків в слогані, що характеризує вас.
2
Зайдіть на будь-який сайт, присвячений реп-музиці. Почитайте назви різних колективів. Скоріше всього, ви побачите закономірність: будь-яка назва несе в собі смислове навантаження. Це може бути відображення власного стилю, наприклад, «Реп-стайл». Деякі групи придумували свою назву, використовуючи ініціали всіх учасників або додавання перших букв імен. Спробуйте скласти щось цікаве таким же способом.
3
Згадайте всі свої хобі та інтереси: автомобілі, клуби, тварини. Використовуйте будь-яке слово асоціацію, наприклад, на якому автомобілі ви б мріяли їздити або назва будь-якого курорту, де ви відпочивали. Реп-музика відноситься до хіп-хоп напрямку, де слухачі часто цінують тексти про сувору дійсність. Тому можна легко пофілософствувати, наприклад, «Банди трущоб» або «Рапорт правди».
4
Врахуйте модний напрям гламуру, яке вплинуло на сучасний хіп-хоп. У назві свого колективу, як і в своїх текстах, ви можете торкнутися теми великих грошей, дорогих прикрас, протилежної статі.
5
Жіночий колектив для того, щоб привернути до себе публіку одним лише назвою, може вибрати щось таємниче і спокушають, наприклад, «цукерку», «Красуні в міні». А от чоловічий команді краще зробити акцент на своїй мужності, хоробрості і впевненості в собі.