Як натягнути більярдне сукно.

Натяжка сукна на більярдний стіл - непроста копітка робота, від якості виконання якої залежить гуркіт кулі по ігровому полю. Грамотна натяжка буде мати однакову рівномірність з урахуванням своєрідної форми більярдного столу. Таке майстерність відточується протягом багатьох років. Тим не менш, заручившись допомогою напарника, терпінням і необхідними матеріалами, сукно цілком можна натягнути і самостійно.
Інструкція
1
Накладіть сукно на плиту. З одного широкою і з однієї вузької сторони залиште полотна в 4 рази більше, ніж з інших двох сторін, де його кількості буде достатньо лише для заклеювання бічній частині. Плавними рухами від центру столу постійно разuлажівайте полотно, щоб на ігровому полі не утворювалися складки і вигини. Візьміть твердий предмет і загладьте з його допомогою згин сукна з широких сторін столу. Це полегшить вам процес подклеіванія полотна.
2
Оберіть дощечку, ширина якої збігається з шириною бортів столу. Покладіть її замість бортів і обведіть по контуру крейдою. З боку, де сукна було залишено більше, загніть його і розташуйте на столі таким чином, щоб згин вийшов на середині столу. Ті ж маніпуляції виконайте з залишилася вільною стороною. Утворилися складки ретельно разгладьте.Прокрасьте ретельно клеєм лузи і боки столу. Потім акуратно нанесіть клей на краю полотна, складеного на столі. На рівні центральних луз клею необхідно нанести трохи більше. Слідкуйте за тим, щоб не залишалося жодного не прокрашенного ділянки.
3
Починайте акуратно приклеювати один із широких боків сукна. Рухаючись у напрямку від центру столу, ретельно закріплюйте краю луз. Найкраще попросити чиєїсь допомоги, оскільки полотно постійно необхідно сильно натягувати. Якщо на цьому етапі з'являться тимчасові складки, вони зникнуть при подклеіванія другої сторони. Кути столу не заклеюйте. Здійсніть ті ж дії з вузькими сторонами плити. Акуратно зріжте надлишки тканини і підклейте кути. Сукно з боків має бути обрізане таким чином, щоб трохи відкривати край плити.
Зверніть увагу
Плита перед початком роботи повинна бути ідеально чистою. Кошторисі з неї весь пил і ворс або смахніте їх самим сукном. Для цього натягніть його над столом і, склавши його вдвічі, кошторисі дрібні непомітні частинки.