Як переробити відео в формат mpeg.

MPEG - стандарт стиснення даних, назва якого є абревіатурою назви Moving Pictures Expert Group, групи, яка з 1988 року займається розробкою цього формату. MPEG досить поширений, тому підбір програми для конвертації відео в цей формат не є проблемою. Конвертувати відео в mpeg можна, наприклад, за допомогою програми Canopus ProCoder.
Вам знадобиться
  • - конвертер Canopus ProCoder;
  • - відеофайл.
Інструкція
1
Завантажте програму-конвертер файл для обробки. Для цього клікніть по ярлику Canopus ProCoder Wizard на робочому столі. У вікні, виберіть пункт Convert source video to a different format і натисніть кнопку Next.
2
Клацніть по кнопці Load і виберіть файл, який будете конвертувати. У вікні програми з'являться параметри відео і його превью. Після цього знову натисніть кнопку Next.
3
Виберіть пункт Select a generic target. Це дозволить вам відразу вказати mpeg в якості цільового формату і не шукати його в списку пресетів. Знову клацніть Next.
4
Оберіть mpeg в списку форматів і перейдіть до наступного. При необхідності ви можете повернутися на крок назад, натиснувши на кнопку Previous і відкоригувати попередні кроки.
5
Натисніть на прямокутну кнопку праворуч від поля Where do you want to save the file і виберіть місце на комп'ютері, куди збережеться конвертований файл. Виберіть пункт Specify a new name і введіть нове ім'я файлу, коли поле для його введення стане активним. Знову натисніть Next.
6
Перевірте настройки, які ви бачите у вікні програми. Зверніть увагу на те, щоб розмір кадру і, особливо, частота кадрів в секунду збігалися з аналогічними параметрами у вихідного файлу. Можливо, кількість кадрів в секунду в ваших параметрах конвертації виявиться рівним тридцяти, а це забагато для файлу, у якого спочатку цей параметр дорівнював двадцяти п'яти або двадцяти чотирьом. Щоб це виправити, натисніть на кнопку Advanced Output Settings.
7
Налаштуйте співвідношення сторін і кількість кадрів в секунду у вікні. У самому верхньому рядку вказано передбачуваний розмір підсумкового файлу. Якщо він здається вам занадто великим, натисніть на кнопку праворуч від цього рядка і налаштуйте величину підсумкового файлу, пересуваючи регулятор в поле Quality Settings. Чим нижче ви встановите якість файлу, тим менше буде розмір файлу після конвертації.
8
Закінчивши налаштування, натисніть на кнопку Close у вікні налаштувань і Convert в нижній частині вікна конвертера. Дочекайтеся кінця обробки файлу.