Як поміняти колір шрифту на робочому столі. Як поміняти шрифт в windows 7.

Не кожному користувачеві сподобається стандартне оформлення робочого столу і всієї середовища операційної системи Windows 7. Якщо вам захотілося чогось незвичайного в оформленні, або очі втомилися від білого кольору шрифту, можна змінити стандартні настройки і створити своє, унікальне графічне оформлення .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Відшукайте розділ «Оформлення» і натисніть на нього. Ви перейдете в область настройки графічного оформлення Windows 7. Також можете натиснути на ярлику «Мій комп'ютер», який знаходиться на робочому столі персонального комп'ютера. Далі в лівій частині знайдіть вкладку, яка називається «Панель управління».
2
Знайдіть у списку ліворуч пункт «Зміна колірної схеми» і натисніть на нього мишею. Відкриється вікно «Колір та оформлення вікон», в якому можна вибрати різні колірні схеми з готовими підібраними сполученнями кольорів панелей, вікон і шрифтів. В операційних системах, як правило, присутній величезний асортимент різних кольорів, які можна застосовувати як в прикладному програмному забезпеченні, так і в самій операційній системі.
3
Якщо вас не влаштовує вибір операційної системи, натисніть на кнопку «Інші», розташовану в нижній частині вікна. Ви потрапите в область тонкої настройки графічного оформлення. Тут можна задати колір для кожного елемента графічної середовища Windows.
4
Натисніть на пункт «Елемент», щоб викликати весь список елементів, колір яких можна змінити. Знайдіть потрібний пункт і встановіть сподобався колір. Ви також можете вибрати елемент, представлений у вікні у верхній частині, просто клікнувши по ньому мишею. Якщо даному елементу доступні настройки шрифту, кнопки настройки активуються.
5
Існують різні графічні міні-додатки, які змінюють настройки робочого стола найхимернішимчином. Ви можете знайти в інтернеті подібні додатки, скориставшись пошуковими системами. Проте варто чітко розуміти той факт, що деякі програми можуть містити в собі шкідливі коди, тому для надійності даних використовуйте ліцензійне програмне забезпечення.
Зверніть увагу
УРОК «Як змінити колір шрифту». Дорогі друзі! В цьому уроці ви дізнаєтеся, як за допомогою HTML легко змінити колір шрифту написаного вами тексту. Для цього використовується контейнер текст з атрибутом color і потрібним вам значенням (назвою кольору або його кодом в шістнадцятковій системі), зазначеним в лапках.
Корисна порада
Зміна кольору тексту. В Office Word 2007 для швидкого форматування тексту можна використовувати міні-панель інструментів з параметрами форматування. При виборі нової колірної теми різні частини документа автоматично форматуються єдиним набором кольорів. На вкладці Макет сторінки у групі Теми виберіть команду Кольори теми. Примітка. Якщо потрібно змінити шрифти, кольори та оформлення документа, замість кнопки Кольори теми натисніть кнопку Теми.