Як зробити фотку робочого столу.

В деяких ситуаціях необхідно відобразити те, що відбувається на робочому столі. Наприклад, сфотографувати виникає помилку, щоб відправити адміністратору, або потрібно запам'ятати настройки модему, а записувати вручну немає часу або бажання. В таких випадках не потрібно фотографувати монітор - можна зробити миттєвий знімок робочого столу за допомогою програмних засобів операційної системи.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - програма Snagit.
Інструкція
1
Відкрийте вікно, яке вам потрібно сфотографувати. Якщо це швидкоплинний процес, то спочатку знайдіть необхідні клавіші на клавіатурі і приготуйтеся їх натиснути. Знайдіть на клавіатурі кнопку Prt Scr, або Print Screen - з англійської, «роздрукувати екран». За допомогою цієї кнопки ви можете зробити миттєвий знімок усього робочого столу. Якщо вам потрібно закарбувати тільки одне окреме вікно додатка, утримуйте Alt на клавіатурі, натискаючи Prt Scr.
2
Натисніть Prt Scr або Alt + Prt Scr залежно від того, що вам потрібно сфотографувати. Операційна система занесе в пам'ять зроблений знімок. Запустіть будь-який графічний редактор. Підійде навіть стандартний Paint з групи «Стандартні», меню «Пуск». Натисніть на клавіатурі Shift + Insert або в меню графічного додатку «Правка» - «Вставити». У вікні з'явиться зроблений знімок.
3
Збережіть знімок як звичайну картинку з розширенням bmp або jpg. Якщо ви плануєте відправляти знімок поштою, попередньо зменшіть якість зображення, до мінімально допустимого, щоб знизити обсяг інформації. Це можна зробити в тому ж графічному редакторі.
4
Також можете скористатися спеціалізованим програмним забезпеченням, яке в режимі реального часу створює скріншоти комп'ютера. Завантажте на сайті soft.softodrom.ru програму Snagit і встановіть на персональний комп'ютер. Щоб зробити скріншот робочого столу, натисніть на кнопку Prt Sc, і утиліта в автоматичному режимі запуститься з готовим зображенням. Ви в будь-який час зможете робити скріншоти картинок, які бачите перед собою на робочому столі комп'ютера. Також варто відзначити, що дана програма дозволяє редагувати зображення і додавати різні фігурки.
Знімок робочого столу або екрана якої-небудь програми називається скріншотом (англ. "Screenshot"). Зазвичай це цифрове зображення створюється операційною системою по команді користувача, яку він вводить з клавіатури. За замовчуванням скріншоти мають формат BMP - іншими словами такі зображення є точковими і являють собою точну копію екрану.
Інструкція
1
Зробити скріншот робочого столу або його частини - вікна з якою-небудь запущеною програмою, дуже просто. Для знімка всього екрану або робочого стола, натисніть клавішу PrintScreen (PrtScr SysRq). Зазвичай вона розташовується поруч з кнопками "Backspace" і "Insert" в верхньому ряду клавіатури.
2
Для знімка частини екрану - запущеної у вікні програми - потрібно зробити вікно програми активним, натиснувши по заголовку лівою кнопкою миші, і затиснути на клавіатурі клавіші Alt + PrtScr.
3
Після цієї дії, скріншот екрану буде збережений в кеш-пам'яті комп'ютера. Тепер потрібно перевести кеш в графіку. Для цього запустіть програму "Paint", яка знаходиться в стандартних програмах Windows. У верхньому меню редактора "Paint" виберіть команду «Вставити» і в робочому полі ви побачите отримане зображення. Щоб зберегти фото екрану без втрати якості знімка, виберіть "Зберегти як". У вікні виберіть тип файлу - PNG (* .png") і введіть бажане для скриншота імя.На цьому створення знімка робочого столу завершено.