Як зменшити фото для аватара. Як зменшити своє фото.

Іноді вибір єдиною картинки, гідною бути вашим аватаром в соціальній мережі або на форумі, є складним завданням. Більше того, коли картинка обрана, може виявитися, що за правилами ресурсу, на якому ви завели акаунт, розміри аватара обмежені. Втім, зменшити обрану картинку користувача можна в будь-якому графічному редакторі.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Створіть у програмі Photoshop документ в колірному режимі RGB з розмірами, зазначеними в якості допустимих для картинки користувача на тому ресурсі, де зареєстрований ваш аккаунт. Для цього натисніть клавіатурне скорочення Ctrl + N. У вікні налаштувань нового документа введіть ім'я файлу в полі Name. Праворуч від полів Width і Height виберіть із списку одиниці виміру Pixels і введіть числові значення ширини і висоти аватара. В поле Resolution введіть значення 72, а із списку Color Mode виберіть пункт RGB. Клацніть по кнопці ОК.
2
Завантажте в редактор фотографію, з якої збираєтеся робити аватар. Найпростіше для цього просто перетягнути файл із зображенням у вікно Photoshop за допомогою миші, але можете скористатися гарячими клавішами Ctrl + O.
3
Якщо розмір вибраної фотографії набагато перевищує розмір аватара, зменшіть фотографію вдвічі. Для цього викличте вікно налаштувань командою Image Size з меню Image. Виберіть одиницю Percent із списку праворуч від полів з розмірами ширини і висоти в панелі Document Size. Виберіть опцію Bicubic Sharper із списку Resample Image, який знаходиться в нижній частині вікна налаштувань. Змініть значення в полях Width і Height зі ста до п'ятдесяти і натисніть кнопку ОК.
4
Виберіть інструмент Move Tool і з його допомогою перетягніть зменшену картинку у вікно нового документа з розмірами аватара.
5
Якщо картинка все ще перевищує розмір картинки користувача, слід регулювати розмір зображення командою Scale з групи Transform меню Edit. Для того щоб зображення не деформувалося, натисніть на кнопку Maintain aspect ratio, яку можна побачити між полями зі значеннями ширини і висоти зображення в панелі під головним меню. Введіть нове значення в одне з цих полів. При цьому друге значення має змінитися автоматично. Натисніть на клавішу Enter і перевірте, чи достатньо змінився розмір картинки. Якщо результат трансформації вас влаштовує, ще раз натисніть на ту ж клавішу.
6
Збережіть аватар командою Save for Web з меню File. Якщо на тому ресурсі, де зареєстрований ваш аккаунт, існують обмеження не тільки на лінійні розміри аватара, але і на його розмір у кілобайтах, збережіть оптимізоване зображення. Для цього клікніть по вкладці 4-Up, виділіть самий підходящий варіант і клацніть по кнопці Save.