Як завести домашню тварину. Яке домашня тварина завести.

Домашні вихованці - це члени родини, улюблені друзі і предмет ніжної турботи. У будь-якої людини час від часу виникає бажання завести собі пухнастого або не дуже друга, яка не збреше, не зрадить і подарує безліч годин справжньої радості. Але коли рішення завести улюбленця прийнято, виникає питання, як це зробити правильно.
Інструкція
1
Вирішіть, якого саме вихованця ви хотіли б завести. При цьому важливо відповісти на кілька запитань.
2
Які ваші уподобання? А уподобання членів родини? Деякі люди люблять собак, деякі - кішок, а деякі - хом'ячків, шиншил та декоративних щурів. У кожному разі, вам доведеться домовлятися і приходити до єдиної думки.
3
Чи є в родині хтось, що страждає алергією на котячу або собачу шерсть? Очевидно, що в родині алергіка тварини, алергією на яких він страждає, категорично протипоказані. Краще вже заведіть рибок.
4
Скільки часу ви готові приділяти майбутньому вихованцеві? Якщо йдеться про кішку, то часу знадобиться мінімум, а якщо про собаку, то варто бути готовим до щоденних прогулянок спозаранку і ввечері. Причому, в будь-яку погоду.
5
Яку суму ви могли б щомісяця витрачати на утримання вашого вихованця? Для хом'ячків це будуть одні, вельми невеликі гроші, для породи собак кане корсо або екзотичних тваринок типу шиншили або цукрового поссума - зовсім інші.
6
Хто наглядатиме за звіром під час вашої відсутності - відпустки або відрядження? Це дуже важливий момент. Часто господарі собаки чи кішки лише напередодні від'їзду з'ясовують, що їм ні з ким залишити свого улюбленця. І якщо поливати квіти можна попросити сусідку, то з твариною справа часто йде інакше.
7
Вивчіть всю літературу, яку знайдете, щодо вашого майбутнього улюбленця. З'ясуйте його повадки, уподобання, спосіб життя, потреби.
8
Купіть все, що може знадобитися тварині, які ви обрали. Для птахів, морських свинок, кроликів, щурів та інших гризунів - це обладнані клітини, розмір яких залежить від виду обраної тварини. Для кішок і собак - місця для сну, іграшки, годівниці, поїлки. Подбайте про корм, мінеральних каменях для птахів і гризунів.
9
Придбайте вихованця. Існують декілька місць, де це можна зробити.
10
Перше місце: пташиний ринок. Дуже поганий варіант. Купуючи тварину на пташиному ринку, ви ризикуєте здоров'ям членів своєї сім'ї. І це не кажучи вже про те, що звір може навіть не доїхати живим до свого нового місця проживання. Якщо ж ви зважилися придбати вихованця на пташиному ринку, то першим ділом везіть його не додому, а до ветеринара. Нехай він обстежує тварину і проінформує вас про його стан.
11
Друге місце: заводчик. Цей варіант хороший тим, що ви майже гарантовано отримаєте на руки здорове тварина, документи на нього, а так же грамотні рекомендації по догляду та утримання.
12
Третє місце: знайомі. Теж хороший варіант. Знаючи, в якій сім'ї з'явився малюк, будучи знайомими з його батьками, спостерігаючи за крихтою з перших днів життя, ви напевно будете знати, яка тварина приносите в будинок.