Як змусити клієнта купити.

Велика частина компаній прагне продати свій товар за більш вигідними цінами. Однак не у всіх це виходить, не всі знають, як змусити клієнта придбати продукт або послугу. Володіння таким знанням дає незаперечну перевагу в боротьбі за успішний розвиток бізнесу.
Інструкція
1
Дайте зрозуміти клієнтові, для чого йому потрібен ваш товар. Людина не купить річ, якщо він не знає, що з нею робити. Навіть найнепотрібніші покупки люди роблять з чітким розумінням її необхідності. Розкажіть або покажіть клієнту, що він придбає, якщо зробить покупку. Найкраще з цим завданням справляється реклама. Саме в рекламних роликах потенційним покупцям надається інформація про значимість і призначення товару, що просувається. Якщо ж мова йде про послугу, то в хід йдуть презентації, майстер-класи та інші види наочної передачі практичної цінності товару.
2
Дайте клієнту «помацати» пропонований вами продукт. Психологія людини працює таким чином, що якщо він взяв щось у руки, він з меншим бажанням розлучиться з цим. Особливо якщо мова йде про продукт з унікальним дизайном. Те ж саме стосується і послуг. Надайте клієнту можливість скористатися вашою пропозицією, і він не зможе відмовитися від подальшої співпраці з вами. Звичайно, це правило працює не завжди, проте забувати про нього не варто.
3
Продемонструйте клієнту можливий результат подій, якщо він відмовиться від придбання вашого товару. Це не означає, що потенційного споживача потрібно залякувати і т.п. Розкажіть йому про те, як може скористатися вашою пропозицією його конкурент або що він втратить, якщо зробить неправильний вибір. Те ж саме стосується і товарів загального споживання.
4
Зробіть процес покупки простим і швидким. Сьогодні рідко можна зустріти людей, охочих витратити свій дорогоцінний час на тривалу процедуру оформлення покупки чого-небудь. Звичайно, це не відноситься до купівлі нерухомості, автомобілів і т.д. Однак якщо ви продаєте продукти харчування чи одяг, постарайтеся організувати простір таким чином, щоб покупець витрачав мінімальну кількість часу на пошук і придбання продукту.
5
Залучіть потенційних покупців приємними запахами і музикою. Фахівці заявляють, що люди з великим задоволенням купують хліб в тому магазині, де розпорошуються спеціальні аромати свіжоспеченого хліби, навіть якщо пекарні в магазині ніколи і не було. Що ж стосується музики, слід зазначити, що повільна і розслаблююча мелодія змусить клієнта довше перебувати у вашому магазині. І, навпаки, швидка і ритмічна музика скоротить час перебування клієнта у вашому офісі, салоні або магазині.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AdpJrGa8KcU