Як знайти гарячий тур.

Палаючий тур - хороший спосіб відпочити, заощадивши при цьому значну суму. Будь-яка путівка, як правило, включає в себе авіаквитки/квитки на поїзд, заброньовані місця в готелі, трансфер і страховку. Формує такий пакет туристичних послуг туроператор. Іноді буває так, що він заздалегідь викупив блок місць в літаку/готелі і не зміг реалізувати їх до початку туру. Тоді за кілька днів до заїзду туроператор різко скидає ціни на тури. Палаюча путівка в такому випадку може коштувати в рази дешевше або навіть пропонуватися за ціною перельоту в дану країну.
Інструкція
1
Щоб знайти дійсно хороший гарячий тур, зробіть кілька попередніх шагов.Перед тим як зайнятися пошуком палаючого туру, постарайтеся чітко визначитися з власними вимогами до відпочинку. Відповісти самі собі на наступні питання: - в якій країні ви бажаєте відпочити; - що вас приваблює в цій країні - пляжний відпочинок, гірськолижні курорти, огляд визначних пам'яток, історичні екскурсії, шопінг і т.д.; - Який бюджет ви плануєте виділити на відпочинок ; - місто яке переважніше для вашої подорожі; - готель якого рівня і з якою інфраструктурою влаштував би вас; - які туроператори формують тури в обрану країну в вашому місті; - чим ви могли б знехтувати при виборі готелю/міста/країни.
2
Після цього ознайомтеся з готельною базою обраної країни чи міста - визначтеся, в які готелі ви хотіли б потрапити, і, навпаки, який не підходить вам за жодних умов. Також визначіться, з яким із туроператорів ви хотіли б зробити поїздку, оскільки від його роботи також неабиякою мірою залежить, наскільки комфортний буде ваш відпочинок. Ця підготовка необхідна для того, щоб ви могли швидко прийняти рішення про купівлю того чи іншого туру. В процесі прийняття рішення, можливо, у вас просто не знайдеться часу на те, щоб хоча б побіжно ознайомитися з інфраструктурою і розташуванням готелю, а також з відгуками по готелю або туроператору.
3
Отже, країна і місто відпочинку визначені, список вподобаних готелів та туроператорів у вас на руках, займіться власне пошуком палаючого тура.Зайдіте на сайт http://ruspo.ru/- це одна з небагатьох безкоштовних систем пошуку турів від всіх найбільших туроператорів Росії, України, Казахстану та ін. На головній сторінці виберіть категорію «Гарячі тури». Задайте параметри пошуку турів - місто від'їзду, країна і місто відпочинку, дати від'їзду та кількість ночей проживання, кількість гостей, категорія готелю, харчування, вартість туру. Система через кілька секунд видасть можливі варіанти відпочинку по заданим параметрам. Виберіть з них найбільш вам відповідний і переходите на офіційний сайт того туроператора, який запропонував даний тур. На сайті туроператора, заповнивши аналогічну пошукову форму, переконайтеся, що такий тур є в наявності. Тепер залишається тільки придбати в найближчому турагентстві знайдений палаючий тур.
Корисна порада
Якщо необхідний моніторинг цін на тури, підпишіться на безкоштовні розсилки гарячих турів на таких туристичних сайтах, як «Магазин відпочинку» (http://maot.ru) або «Купи відпустку» (http://kupiotpusk.ru ).