Як відключити пароль облікового запису.

Як і в переважній більшості інших операційних систем, авторизація користувача в Windows заснована на введенні їм пароля від свого облікового запису. На домашніх комп'ютерах найчастіше не зберігається конфіденційної інформації, і в захисті даних немає необхідності. Тому для прискорення входу в систему часто має сенс відключити пароль облікового запису.
Вам знадобиться
  • - адміністративні права поточного облікового запису користувача.
Інструкція
1
Відкрийте вікно панелі управління. Клікніть мишею по кнопці «Пуск» на панелі задач на робочому столі або натисніть кнопку Win на клавіатурі. Виділіть пункт "Налаштування" появи меню. Дочекайтеся дочірнього меню. Клацніть по пункту "Панель управління".
2
Перейдіть в папку «Адміністрування». Знайдіть в поточному вікні ярлик з відповідною назвою. Клікніть по ньому правою кнопкою миші. Клікніть на пункті «Відкрити» контекстного меню.
3
Запустіть програму управління ресурсами та виконання адміністративних завдань. Двічі клікніть лівою кнопкою миші по ярлику «Керування комп'ютером» або один раз клацніть по ньому правою кнопкою і виберіть пункт "Відкрити" контекстного меню.
4
Активуйте оснастку управління користувачами і групами користувачів на локальній машині. Послідовно розгорніть вузли «Управління комп'ютером (локальним)» та «Службові програми» ієрархії розділів, відображеної в лівій частині вікна програми. Виділіть пункт «Користувачі». У правій частині вікна відкриється інтерфейс активованої оснастки, що представляє собою список користувачів.
5
Знайдіть обліковий запис користувача, для якої потрібно відключити пароль. Орієнтуйтеся на ім'я користувача і його опису. Якщо список містить багато елементів, отсортируйте його по колонці «Ім'я», якшо по її заголовку мишею. Перегляньте список. Виділіть потрібний запис.
6
Почніть процес зміни пароля для знайденої облікового запису. Клікніть по виділеному елементу списку правою кнопкою миші. З'явиться контекстне меню. Виберіть у ньому пункт «Поставити пароль ...».
7
Ознайомтеся з інформацією, наведеною в діалозі попередження. Якщо ви як і раніше бажаєте відключити пароль для обраного користувача, натисніть кнопку OK.
8
Вимкніть пароль облікового запису обраного користувача. Залиште порожніми поля «Новий пароль» і «Підтвердження» відкритого діалогу. Натисніть кнопку OK. Відобразиться діалог з повідомленням «Пароль змінений». Натисніть кнопку OK.