Як побудувати мотодельтаплан. де можна купити дельтоплан або мотодельтоплан.

Дельтаплан - легке повітряне судно. По суті, це крило з каркасом і підвіскою для пілота. Мотодельтаплан - це той же апарат, але з силовою установкою. На ньому ви зможете не тільки здійснювати польоти і милуватися красою місцевості, а й робити далекі подорожі.
Вам знадобиться
  • -Двигун,
  • -труби для рами мотодельтаплана;
  • -тканина для крила (поліпропілен);
  • -прилади;
  • -спеціальна література.
Інструкція
1
Почати будівництво мотодельтаплана найкраще з вивчення спеціальної технічної літератури. Поспілкуйтеся з тими, хто вже зібрав апарат. Обміркуйте процес будівництва, зробіть проект. Запишіть виниклі питання. Задати їх можна як особисто фахівцям, так і на форумах авіалюбителів. Продумайте, які вузли і деталі ви будете використовувати. Якщо будуть якісь заміни, обов'язково подкорректируйте проект. Ідеально працювати за кресленнями. Їх ви можете купити у інженерів, вже побудували свої мотодельтаплани.
2
Споруду мотодельтаплана почніть з двигуна. Вибір «серця» залежить від ваших можливостей. Найдоступніші і зручні двигуни - від снігоходів. Можна використовувати і автомобільний двигун, але він істотно утяжелит конструкцію. Ви повинні володіти певним майстерністю, щоб посадити важкий мотодельтаплан.
3
Корпус мотодельтаплана традиційний. Зазвичай використовується трикутна рама. Вона легка і надійна. Але не робіть жорстким з'єднання рами з двигуном. Вібрація двигуна знизить міцність корпусу і місць з'єднання труб. Не користуйтеся титановими болтами. Вони руйнують кріплення при вібрації. Труби для рами беріть не менше 65х2. Використовуйте посилення.
4
Перш ніж робити крило, обов'язково прикиньте приблизний вага апарату. Використовуйте труби в залежності від ваги - чим більше вага мотора, тим більший діаметр труб ви повинні використовувати. Поперечна несуча труба повинна бути більш товстою.
5
Спеціальну тканину для крила ви навряд чи зможете купити. З доступних матеріалів скористайтеся поліпропіленом. Такий матеріал використовується, наприклад, для великих мішків для цементу. Матеріал дуже міцний. Але мотодельтаплан з поліпропіленовим крилом краще не зберігати на відкритому сонці. У разі правильного використання та утримання він прослужить не менше 8 років.
6
Оснащення мотодельтаплана приладами не обов'язково. Без них цілком можна обійтися. Польоти без приладів з часом дозволять вам дуже впевнено почувати себе в повітрі.
7
Якщо ви не маєте досвіду польотів на мотодельтаплані, добре дати облітати готовий апарат досвідченому пілоту.