Як зв'язати дзвіночок.

Якщо ви досконало володієте технікою в'язання, то злиті воєдино майстерність і фантазія здатні перетворити річ, задуману як іграшка, в зразок краси і витонченості. Але не варто засмучуватися, якщо ви поки ще не опанували високим мистецтвом справжніх майстринь. Зв'язати дзвіночок зовсім не складно. І він теж буде неповторним, єдиним у своєму роді і подарує радість і святковий настрій вам і вашим близьким.
Вам знадобиться
  • - гачок для в'язання;
  • - бавовняні або акрилові нитки типу "ірис";
  • - намистинка;
  • - каркас для сушки.
Інструкція
1
Зв'яжіть ланцюжок з 6 повітряних петель. Замкніть її в кільце. 1 рядСвяжіте 2 повітряних петлі для підйому, а потім 11столбіков з накидом всередину кільця. Рівномірно розподіліть пов'язані стовпчики, замкніть коло.
2
2 рядСвяжіте 2 повітряних петлі для підйому. Потім 2 стовпчики з накидом, 1 повітряну петлю, 2 стовпчики з накидом і т.д. Всі 4 стовпчика пров'язуйте над кожним другим стовпчиком першого ряду. Замкніть кільце.
3
3 і 4 рядиСвяжіте 2 повітряних петлі на підйом, 1 з'єднувальний стовпчик. Далі за схемою попереднього ряду. Всі 4 стовпчики з накидом пров'язуйте в проміжок, утворений в попередньому ряду повітряної петлею. 4 ряд зв'яжіть за схемою попереднього.
4
5 і 6 рядиСвяжіте 2 петлі на підйом, 1 з'єднувальний стовпчик. Потім 2 стовпчики з накидом, 2 повітряні петлі, 2 стовпчики з накидом і т.д. Стовпчики пров'язуйте в проміжок під повітряною петлею попереднього ряду.
5
7 і 8 рядиСвяжіте 2 петлі на підйом, 1 з'єднувальний стовпчик. Потім 3 стовпчики з накидом, 2 повітряні петлі, 3 стовпчики з накидом і т.д. Стовпчики пров'язуйте в проміжок під повітряною петлею попереднього ряду.
6
9 рядСвяжіте 2 петлі на підйом, 1 з'єднувальний стовпчик. Далі 3 стовпчики з двома накидами, 2 повітряних петлі, 3 стовпчики з двома накидами і так. до кінця ряду. Стовпчики пров'язуйте як було сказано вище. Замкніть ряд.
7
10 рядСвяжіте 2 петлі на підйом, 1 з'єднувальний стовпчик. 4 стовпчики з двома накидами, 2 повітряних петлі, 4 стовпчики з двома накидами і т.д. Стовпчики пров'язуйте як і в попередніх рядах.
8
Робочу нитку закріпіть і обріжте. Закріпіть нитку всередині дзвіночка у верхній частині готового виробу. Зв'яжіть ланцюжок з повітряних петель, закріпіть нитку. До кінця вийшла мотузочки прикріпіть намистинку. Якщо ви в'язали бавовняною пряжею, накрахмальте готовий виріб. Просушіть, натягнувши на відповідний каркас (стакан з круглим денцем, пластикова пляшка).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GOHSpQXodrY